Bydgoszcz
-7C
Niebo częściowo zachmurzone
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H -7 • L -7
2C
Pt
2C
Sob
4C
Nd
4C
Pon
5C
Wt
PILNE: Kolizja na ul. Ogińskiego. Linie nr 55 i 64 kierowane objazdem bez pomijania przystanków.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNajlepsze kino studyjne w Polsce. Dwie placówki z naszego regionu walczą o ten tytuł
Vis_urania_kino
13.11.2016 | 08:56

Najlepsze kino studyjne w Polsce. Dwie placówki z naszego regionu walczą o ten tytuł

Decydujący głos mają internauci.

Na zdjęciu: Kina studyjne charakteryzują niewielkie sale.

Fot. Severin Dostal / wikipedia (wolny dostęp)

Dwie placówki z naszego regionu biorą udział w plebiscycie na najlepsze kino studyjne w Polsce. W rankingu, tworzonym na portalu kulturaonline.pl, decydujący głos mają internauci. 

Każdy z nich może codzienne oddać jeden głos. Do wyboru jest łącznie 40 instytucji z całej Polski. Z naszego regionu wytypowane zostało kino Wrzos w Świeciu oraz Kino Orzeł w Bydgoszczy. Głosowanie zakończy się 21 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone już następnego dnia. Instytucje, które znajdą się na podium, zdobędą nagrodę, którą jest kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

Jednym z celów rankingu jest ukazanie, że kina studyjne nie odchodzą do lamusa. Takie miejsca są świetną alternatywą dla tych, którzy lubią oglądać filmy spoza głównego nurtu w kameralnej atmosferze. Ponadto kina studyjne to również świetne miejsca spotkań z gwizdami kina oraz dyskusji na temat przeróżnych filmów.

Powiązane treści