Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
54% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H -1 • L -1
-5C
Czw
-4C
Pt
-8C
Sob
-5C
Nd
-9C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNajlepsze kino studyjne w Polsce. Dwie placówki z naszego regionu walczą o ten tytuł
Vis_urania_kino
13.11.2016 | 08:56

Najlepsze kino studyjne w Polsce. Dwie placówki z naszego regionu walczą o ten tytuł

Decydujący głos mają internauci.

Na zdjęciu: Kina studyjne charakteryzują niewielkie sale.

Fot. Severin Dostal / wikipedia (wolny dostęp)

Dwie placówki z naszego regionu biorą udział w plebiscycie na najlepsze kino studyjne w Polsce. W rankingu, tworzonym na portalu kulturaonline.pl, decydujący głos mają internauci. 

Każdy z nich może codzienne oddać jeden głos. Do wyboru jest łącznie 40 instytucji z całej Polski. Z naszego regionu wytypowane zostało kino Wrzos w Świeciu oraz Kino Orzeł w Bydgoszczy. Głosowanie zakończy się 21 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone już następnego dnia. Instytucje, które znajdą się na podium, zdobędą nagrodę, którą jest kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

Jednym z celów rankingu jest ukazanie, że kina studyjne nie odchodzą do lamusa. Takie miejsca są świetną alternatywą dla tych, którzy lubią oglądać filmy spoza głównego nurtu w kameralnej atmosferze. Ponadto kina studyjne to również świetne miejsca spotkań z gwizdami kina oraz dyskusji na temat przeróżnych filmów.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail