Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -5 • L -5
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportNajwiększe gwiazdy siatkówki pojawią się w Galerii Pomorskiej
galeriapomorska b1
27.09.2016 | 19:47

Największe gwiazdy siatkówki pojawią się w Galerii Pomorskiej

Tego spotkania nie mogą przegapić przede wszystkim kibice.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. materiały prasowe

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz i PGE Skry Bełchatów już w tę środę (28 września) spotkają się z kibicami w Galerii Pomorskiej. Wśród sportowców pojawią się największe gwiazdy polskiej siatkówki, które kojarzymy przede wszystkim ze szklanego ekranu.

Spotkanie to wyjątkowa okazja, aby spotkać mistrzów świata, złotych medalistów tegorocznej edycji Ligi Światowej i młodych obiecujących siatkarzy. Na scenie w Galerii Pomorskiej zobaczyć będzie można się m.in. Michała Winiarskiego, Mariusza Wlazłego i Karola Kłosa. Z reprezentantów PGE Skry Bełchatów będzie również Srećko Lisinac i Kacper Piechocki. Bydgoską drużynę reprezentować będzie Jan Nowakowski, Milan Katić, Igor Yudin, Mateusz Czunkiewicz oraz Wojciech Jurkiewicz.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Podczas niego będzie można zadawać pytania siatkarzom, zdobyć autografy oraz robić pamiątkowe zdjęcia. Na kibiców czekać będą również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i klubowy sklepik z biletami, gadżetami i karnetami.

Powiązane treści