Bydgoszcz
9C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 9km/h W
H 9 • L 9
14C
Wt
12C
Sr
19C
Czw
15C
Pt
14C
Sob
ZDMiKP: Kolizja w pobliżu przystanku Gdańska/Stadion Zawisza. Możliwe są opóźnienia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNarkotyki na Śródmieściu. Dwie osoby zatrzymane
narkotyki aresztowanie
14.11.2017 | 09:58

Narkotyki na Śródmieściu. Dwie osoby zatrzymane

Do sprawy zatrzymano dwie osoby. Jedna trafiła do aresztu na trzy miesiące.

Na zdjęciu: 24-latek najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

Fot. Archiwum

Funkcjonariusze policji z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali dwie osoby podejrzane za posiadanie i rozprowadzanie znacznych ilości narkotyków.

W ręce kryminalnych wpadli 24-letni mężczyzna i 16-letnia dziewczyna. Funkcjonariusze przeprowadzili akcję w piątkowy wieczór. Po ustaleniu miejsca zamieszkania 24-latka, przyjechali pod wskazany adres gdzie zauważyli jak wychodzi on w towarzystwie młodej kobiety.

Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu 24-latka aż 51 woreczków z białym proszkiem i dziewięć różowych tabletek. Po przeprowadzeniu badań narkotestem okazało się, że zabezpieczono amfetaminę i tabletki ekstazy. Śledczy przedstawili 24-latkowi zarzut posiadania znaczniej ilości narkotyków oraz ich rozprowadzania. 16-latkę przesłuchano w charakterze osoby nieletniej podejrzanej o popełnienie czynu karalnego.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i postanowił na najbliższe trzy miesiące aresztować podejrzanego 24-latka, któremu grozi teraz nawet do dziesięciu lat więzienia. Z kolei o dalszym losie 16-latki zadecyduje sąd rodzinny.

Powiązane treści