Bydgoszcz
20C
Opady
72% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 20 • L 20
21C
Nd
14C
Pon
18C
Wt
21C
Sr
22C
Czw
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleNastolatek nie żyje po zażyciu nieznanej substancji. Dwóch kolejnych w szpitalu
policja_wolny dostep
08.06.2017 | 09:43

Nastolatek nie żyje po zażyciu nieznanej substancji. Dwóch kolejnych w szpitalu

Na zdjęciu: Policjanci na razie nie łączą obu spraw.

Fot. archiwum

Jedna osoba nie żyje, a dwie przebywają w szpitalu po zażyciu nieznanych substancji. Od wczoraj sprawami zajmuje się kujawsko-pomorska policja.

Do szpitala w Bydgoszczy trafiło w środę dwóch 16-latków, którzy są w stanie ciężkim po zażyciu nieznanej substancji. Informację o zdarzeniu podał portal rmf24.pl. Chłopcy zostali znalezieni na chodniku koło stacji kolejowej w Pruszczu i powiedzieli, że w pociągu zażyli nieznaną im substancję podarowaną przez znajomego 17-latka.

Wskazany nastolatek został zatrzymany. Usłyszał zarzut narażenia 16-latków na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do trzech lat więzienia. Życiu dwóch poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo, choć zatrucie jest poważne.

Także w środę nieopodal Bydgoszczy zmarł 18-latek, który prawdopodobnie w czasie imprezy zażył niezidentyfikowaną substancję. Jak informuje rmf24.pl, policjanci na razie nie łączą tych dwóch spraw.

Powiązane treści