Bydgoszcz
11C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 11 • L 11
5C
Sob
3C
Nd
5C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleNastolatek nie żyje po zażyciu nieznanej substancji. Dwóch kolejnych w szpitalu
policja_wolny dostep
08.06.2017 | 09:43

Nastolatek nie żyje po zażyciu nieznanej substancji. Dwóch kolejnych w szpitalu

16-latkowie są w stanie ciężkim

Na zdjęciu: Policjanci na razie nie łączą obu spraw.

Fot. archiwum

Jedna osoba nie żyje, a dwie przebywają w szpitalu po zażyciu nieznanych substancji. Od wczoraj sprawami zajmuje się kujawsko-pomorska policja.

Do szpitala w Bydgoszczy trafiło w środę dwóch 16-latków, którzy są w stanie ciężkim po zażyciu nieznanej substancji. Informację o zdarzeniu podał portal rmf24.pl. Chłopcy zostali znalezieni na chodniku koło stacji kolejowej w Pruszczu i powiedzieli, że w pociągu zażyli nieznaną im substancję podarowaną przez znajomego 17-latka.

Wskazany nastolatek został zatrzymany. Usłyszał zarzut narażenia 16-latków na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do trzech lat więzienia. Życiu dwóch poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo, choć zatrucie jest poważne.

Także w środę nieopodal Bydgoszczy zmarł 18-latek, który prawdopodobnie w czasie imprezy zażył niezidentyfikowaną substancję. Jak informuje rmf24.pl, policjanci na razie nie łączą tych dwóch spraw.

Powiązane treści