Bydgoszcz
7C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H 7 • L 7
6C
Sob
8C
Nd
10C
Pon
12C
Wt
13C
Sr
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINasz patronat: Casting do wyborów Miss Północy [ZDJĘCIA]
DSCF0206 (Copy)
24.09.2016 | 19:33

Nasz patronat: Casting do wyborów Miss Północy [ZDJĘCIA]

Dzisiejsza królowa piękności powinna być nie tylko atrakcyjna fizycznie. Musi być także inteligentną, nowoczesną kobietą potrafiącą sprostać trudom współczesnego świata.

Na zdjęciu: Ach, żeby tak zostać Miss Północy...

Fot. Stanisław Gazda

W Sport Factory odbywały się dzisiaj eliminacje do konkursu piękności Miss Północy. Nasza redakcja sprawowała patronat medialny nad imprezą.

Wybory Miss Północy składają się z regionalnych castingów, które wyselekcjonować mają kandydatki do październikowej gali. Zdobywczyni tytułu miss będzie natomiast brała udział w ogólnopolskiej gali Miss World Poland.

Dokonać właściwego wyboru, a następnie wspomóc kandydatki w drodze do międzynarodowych laurów, tak aby osiągały cele osobiste, ale również sławiły piękno Polski i promowały polskie produkty na świecie – to cele, które przyświecają organizatorom wyborów – Fundacji Projekt Miss. A że szukając najpiękniejszej kobiety  kierują się oni jasnymi, czytelnymi kryteriami, uważając, że dzisiejsza królowa piękności powinna być nie tylko atrakcyjna fizycznie – musi być także inteligentną, nowoczesną kobietą potrafiącą sprostać trudom współczesnego świata – zadawane dziewczętom przez jurorów pytania były niebanalne, prowadzące do odkrycia w potencjalnych miss także piękna ich wewnętrznej natury.

Do Bydgoszczy przyjechało dwadzieścia dziewcząt nie tylko z naszego regionu, ale także m.in. ze Szczecina.

Powiązane treści