Bydgoszcz
-4C
Niebo głównie zachmurzone
79% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H -4 • L -4
-11C
Sr
1C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINasz patronat: Casting do wyborów Miss Północy [ZDJĘCIA]
DSCF0206 (Copy)
24.09.2016 | 19:33

Nasz patronat: Casting do wyborów Miss Północy [ZDJĘCIA]

Dzisiejsza królowa piękności powinna być nie tylko atrakcyjna fizycznie. Musi być także inteligentną, nowoczesną kobietą potrafiącą sprostać trudom współczesnego świata.

Na zdjęciu: Ach, żeby tak zostać Miss Północy...

Fot. Stanisław Gazda

W Sport Factory odbywały się dzisiaj eliminacje do konkursu piękności Miss Północy. Nasza redakcja sprawowała patronat medialny nad imprezą.

Wybory Miss Północy składają się z regionalnych castingów, które wyselekcjonować mają kandydatki do październikowej gali. Zdobywczyni tytułu miss będzie natomiast brała udział w ogólnopolskiej gali Miss World Poland.

Dokonać właściwego wyboru, a następnie wspomóc kandydatki w drodze do międzynarodowych laurów, tak aby osiągały cele osobiste, ale również sławiły piękno Polski i promowały polskie produkty na świecie – to cele, które przyświecają organizatorom wyborów – Fundacji Projekt Miss. A że szukając najpiękniejszej kobiety  kierują się oni jasnymi, czytelnymi kryteriami, uważając, że dzisiejsza królowa piękności powinna być nie tylko atrakcyjna fizycznie – musi być także inteligentną, nowoczesną kobietą potrafiącą sprostać trudom współczesnego świata – zadawane dziewczętom przez jurorów pytania były niebanalne, prowadzące do odkrycia w potencjalnych miss także piękna ich wewnętrznej natury.

Do Bydgoszczy przyjechało dwadzieścia dziewcząt nie tylko z naszego regionu, ale także m.in. ze Szczecina.

Powiązane treści