Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
63% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 17 • L 17
13C
Pt
16C
Sob
17C
Nd
20C
Pon
17C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaInowrocławBiznesNauka biznesu przy…pączkach
o biznesie przy pączkach
23.02.2017 | 12:02

Nauka biznesu przy…pączkach

Na zdjęciu: Biznesowo-pączkowe szkolenie.

Fot. UMI

Blisko czterdzieści osób spotkało się w siedzibie Lokalnej Grupy Działania w Inowrocławiu, żeby dowiedzieć się jak zamienić swoje marzenia o posiadaniu własnej firmy w rzeczywistość. 

 Szkolenie przeprowadził Piotr Sylwestrzak – praktyk biznesu z 18-letnim doświadczeniem, trener oraz doradca z wiedzy biznesowej  i zagadnień prawnych.

Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się m.in. jakie cechy osobowościowe są pożądane u przedsiębiorcy, jak przeprowadzić analizę pomysłu na biznes a także zaznajomili się z tworzeniem biznesplanu.

W przerwach pomiędzy kolejnymi częściami szkolenia uczestnicy mogli skosztować m.in.  tłustoczwartkowych pączków z lokalnej piekarni.

-Nie żałuję czasu, który tutaj spędziłem. Zdobyta wiedza poparta praktycznym doświadczeniem prelegenta będzie dla mnie bardzo przydatna przy realizacji planów związanych z założeniem działalności gospodarczej – powiedział jeden z uczestników.

Organizatorem spotkania było Biuro Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia, we współpracy z Polską Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Lokalną Grupa Działania.

Podobne wpisy

Powiązane treści