Bydgoszcz
8C
Mgła
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 8 • L 8
13C
Pt
14C
Sob
16C
Nd
13C
Pon
12C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaNie pod chmurką, lecz w budynku. Rusza Kino Letnie w Zielonych Arkadach
24.06.2016 Bydgoszcz . Zielone Arkady . Kino letnie . 
Fot. Tymon Markowski
30.06.2017 | 14:14

Nie pod chmurką, lecz w budynku. Rusza Kino Letnie w Zielonych Arkadach

Ze względu na pogodę, organizatorzy musieli zmienić swoje plany.

Na zdjęciu: Pierwszy seans nie odbędzie się na zewnątrz.

Fot. mat. pras.

W piątkowy wieczór rozpoczyna się tegoroczny cykl darmowych seansów filmowych w Zielonych Arkadach. Zainauguruje go pokaz, który w przeciwieństwie do planów organizatora, odbędzie się wewnątrz obiektu.

Projekt Kina Letniego zakłada, że w każdy piątek wakacji na najwyższym poziomie parkingu Zielonych Arkad organizowany będzie bezpłatny seans filmowy dla wszystkich chętnych osób. Rozstawiony będzie ogromny ekran, a zamiast krzeseł rozstawione będą leżaki, na których pojawią się również koce. Seanse mają odbywać się pod gołym niebem.

Pierwszy seans zaplanowano na piątek na godzinę 22:00. Wydawać by się mogło, że złe warunki pogodowe zmuszą organizatora do odwołania wydarzenia, jednak plan działania jest trochę inny. – Jak jest za oknem, widzimy wszyscy, zatem na seans zapraszamy do wnętrza centrum, na plac eventowy (poziom -1) – poinformował organizator.

Repertuar Kina Letniego wybrali użytkownicy Facebooka, którzy głosowali na swoje ulubione pozycje. Podczas pierwszego seansu wyświetlony zostanie film „Interstellar”. Pozostałe pozycje na lipiec to: Incepcja (7.07), Nieracjonalny mężczyzna (14.07), Carte blache (21.07), Snajper (28.07). Filmy na sierpień poznamy wkrótce.

Powiązane treści