Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 4 • L 4
-1C
Pt
-1C
Sob
0C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINie tylko Ster na Bydgoszcz! Co jeszcze wydarzy się w ten weekend? [LISTA]
Brda, Wyspa Młyńska, Pit1233
18.06.2016 | 09:14

Nie tylko Ster na Bydgoszcz! Co jeszcze wydarzy się w ten weekend? [LISTA]

Bydgoskie Centrum Informacji przygotowało listę wydarzeń polecanych na ten weekend.

Na zdjęciu: Wyspa Młyńska

Fot. Pit1233/ wikipedia (wolna licencja)

Największym wydarzenie tego weekendu jest Bydgoski Festiwal Wodny Ster na Bydgoszcz, ale w mieście zorganizowanych zostanie też wiele innych atrakcji. Prezentujemy listę przygotowaną przez Bydgoskie Centrum Informacji.

sobota, 18 czerwca
8:00  IX Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci – Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze
9:30  Spartan Workout Tour + afterparty – Wakepark  ::  Sport
11:00  Akademia Wiolimisia – Filharmonia Pomorska  ::  Dla dzieci
11:00  Ekoodpowiedzialni – Auchan Bydgoszcz
11:00  Razem na szlaku – Nordic Walking z Niewidomymi – start: Al. Jana Pawła II 179
11:00  Zatańcz ze mną mamo, tato – Miejskie Centrum Kultury  ::  Dla dzieci
12:00  Piłka nożna kobiet: KKP Bydgoszcz – Olimpia Szczecin – Stadion KKP Bydgoszcz  ::  Sport
12:30  80. od brzuszka do uszka maluszka – Filharmonia Pomorska  ::  Dla dzieci
12:30  Spacer z przewodnikiem: Z biegiem Brdy – start: Bydgoskie Centrum Informacji
13:00  Kolejomania – uroczyste otwarcie wystawy makiet i modeli kolejowych – Zielone Arkady
13:30  „XVIII Wiosna na Wyżynach” – Festyn Rodzinny – ul. Grzymały- Siedleckiego 11
15:00  XVII Rodzinny Festyn Osiedlowy – ul. Chmielna/ Byszewska
16:30  „Balcerowicz musi odejść”. Koszty transformacji i ewolucji kapitalizmu w Polsce – Teatr Polski
16:30  FOTONova – za komuny było lepiej? – Muzeum Fotografii
17:00  „Zew morza”, reż. Henryka Szaro (1927) – Kino Orzeł  ::  Film
17:00  Bydgoska Noc Muzealna – Różne lokalizacje  ::  Wystawy
17:00  Kino na weekend – Zjawa – Cafe Kino  ::  Film
18:00  AFTERPARTY PO WIELKIM TRENINGU SPARTAN RACE  – Wakepark
18:00  Noce z performance 2016 – Galeria Miejska bwa
18:00  Wypominki kresowe – Spichrze nad Brdą- Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego  ::  Wystawy
19:00  Tu Wersalu nie będzie! – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  My Fair Lady – Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  X Urodziny KZN! Kazan/ R.O.D/ Maggoth/ Infliction -Estrada Stage Bar  ::  Koncert
20:00  HIP HOP KEMP Before Party / Mielzky / Dj Decks / Dj Krug / Ozi / Cze – Towarzyska  ::  Koncert
20:30  W Trzech Osobach – spektakl impro na wysokim poziomie szaleństwa – Miejskie Centrum Kultury
21:00  Wieczór Muzyki Improwizowanej  – Mózg  ::  Koncert

niedziela, 19 czerwca
11:00  FryMARK bydgoski – Kamienica 12
12:00  Baseball: Dęby Osielsko – Centaury Warszawa (Ekstraliga) – Stadion im. PNFMB, Osielsko, ul. Centralna  ::  Sport
13:00  Smok Wawelski – Auchan Bydgoszcz  ::  Dla dzieci
15:00  Smok Wawelski – Auchan Bydgoszcz  ::  Dla dzieci
16:00  IV Artystyczna Podróż z Towarzystwem Polsko-Niemieckim – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
16:00  Kino familijne – Mały książę – Cafe Kino  ::  Film
16:30  Baby Bump  – Kino Orzeł  ::  Film
17:00  Smok Wawelski – Auchan Bydgoszcz  ::  Dla dzieci
18:15  Zanim się obudzę – Kino Orzeł  ::  Film
19:00  Tu Wersalu nie będzie! – Teatr Polski  ::  Spektakl
19:00  My Fair Lady – Opera Nova  ::  Spektakl
19:00  english EVENING – Kościół Garnizonowy pw. NMP Królowej Pokoju  ::  Koncert
20:00  Zrób z nami RABAN – Kościół Matki Bożej Królowej Męczenników
20:15  Z podniesionym czołem – Kino Orzeł  ::  Film
22:00  Bieg „Sen nocy letniej” – start: Stadion Zawiszy Bydgoszcz  ::  Sport

Podobne wpisy

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail