Bydgoszcz
1C
Słonecznie
69% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 1 • L 1
4C
Nd
7C
Pon
14C
Wt
15C
Sr
18C
Czw
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNiecodzienny splot zdarzeń. Policjanci dachowali, jadąc na akcję [NOWE INFORMACJE, ZDJĘCIA]
policja wypadek - Michał Korpacz (2)
29.04.2016 | 20:48

Niecodzienny splot zdarzeń. Policjanci dachowali, jadąc na akcję [NOWE INFORMACJE, ZDJĘCIA]

Dwa popołudniowe wypadki znacząco utrudniły dojazd do północnych osiedli Bydgoszczy.

Na zdjęciu: W wyniku zderzenia na rondzie Grunwaldzkim dachował radiowóz policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego.

Fot. Michał Korpacz / nadesłane

Dwaj policjanci, którzy ucierpieli w popołudniowym wypadku na rondzie Grunwaldzkim, jechali na interwencję do innego zdarzenia, które miało miejsce kilkadziesiąt minut wcześniej na ulicy Nad Torem.

Przypomnijmy, że tuż przed godziną piętnastą prowadzony przez jednego z funkcjonariuszy radiowóz zderzył się z seatem, a następnie dachował. Interwencji medycznej wymagali zarówno obaj mundurowi, jak i kierowca samochodu osobowego, która także brał udział w zdarzeniu. Wskutek wypadku, rejon ronda Grunwaldzkiego był przez kilkadziesiąt minut zablokowany, a wlot w ul. Grunwaldzką od strony Kruszwickiej – całkowicie zablokowany.

Policjanci jechali na sygnale do innego wypadku, który około czternastej miał miejsce w rejonie skrzyżowania wspomnianej ul. Nad Torem oraz Karolewskiej. W tym zdarzeniu brały udział pojazdy osobowe – opel vectra oraz peugeot 308. Kierowcy obu aut – kobieta i mężczyzna – z obrażeniami trafili do szpitala. Jak informują strażacy, także w tym przypadku ruch w trakcie usuwania skutków zderzenia był znacząco utrudniony.

Powiązane treści