Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINiedzielne spotkanie z Bobem Budowniczym. W kinie Helios
helios_hdd_filmoweporanki_bob_600px_mail_v1_cz03
14.07.2017 | 16:18

Niedzielne spotkanie z Bobem Budowniczym. W kinie Helios

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

W najbliższą niedzielę w bydgoskim kinie Helios odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Lato z Bobem Budowniczym”. Adresowane do dzieci wydarzenie będzie obfitować w atrakcje.

Spotkanie z najlepszym budowlańcem w bajkowym świecie rozpocznie się o godzinie 10:00. Od tej pory w holu kina trwać będą zabawy i animacje przygotowane przez salę zabaw „Domek na drzewie”. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami oraz niespodzianek. Jedną z nich będzie upominek od firmy playmobil rozdawany dzieciom przy wejściu na salę kinową. Początek filmowego seansu zaplanowano na godzinę 10:30. Każdy bilet umożliwiający uczestnictwo w wydarzeniu będzie kosztować tylko 16 zł.

Osoby, które nie będą mogły przyjść w niedziele, nie stracą szansy obejrzenia filmu. Powtórki niedzielnej bajki odbywać się będą codziennie o godzinie 10:00, aż do następnej niedzieli prezentującej nowe odcinki. Kolejne pokazy odbywać się będą w następujących terminach: 30 lipca, 13 sierpnia, 27 sierpnia, 3 września.

Powiązane treści