Bydgoszcz
14C
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 14 • L 14
19C
Pt
18C
Sob
26C
Nd
30C
Pon
29C
Wt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleNietrzeźwa 18-latka rzuciła butelką w samochód osobowy
alcohol-2460_1280
26.01.2016 | 18:43

Nietrzeźwa 18-latka rzuciła butelką w samochód osobowy

Na zdjęciu: Butelka nie od razu trafiła do kosza na śmieci.

Fot. wolny dostęp

Wczorajsza impreza młodej Inowrocławianki zakończyła się w policyjnym areszcie. Kobieta odpowie za uszkodzenie samochodu, którego dokonała będąc w stanie nietrzeźwości. 

18-latka stała wraz ze znajomymi przy ul. Jacewskiej w Inowrocławiu. W pewnym momencie niespodziewanie rzuciła butelką alkoholu w znajdujący się nieopodal samochód marki Citroen. Całą sytuację widział kierowca zaparkowanego auta, który przebywał obok ze swoim znajomym. Mężczyźni powiadomili policję. Jednak kobieta nie poprzestała tylko na rzuceniu butelką. Wdała się ona w szarpaninę z właścicielem pojazdu i kopała samochód. Łącznie wyrządziła szkody na tys. zł.

Po tym incydencie po prostu odeszła wraz ze znajomymi. Jednak jej wędrówka nie trwała długo, gdyż interweniujący w tej sprawie patrol szybko ustalił okoliczności zdarzenia oraz wygląd kobiety i zatrzymał ją na pobliskiej ulicy. 18-latka trafiła do policyjnego aresztu, w którym zaczęła trzeźwieć.

Mieszkanka Inowrocławia usłyszała zarzut uszkodzenia mienia. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Powiązane treści