Bydgoszcz
0C
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L 0
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiSportNiezwykły mecz. Zawodnik z B klasy pobił rekord Roberta Lewandowskiego
piłka
05.09.2017 | 14:31

Niezwykły mecz. Zawodnik z B klasy pobił rekord Roberta Lewandowskiego

W minionej kolejce zawodnik B-klasowego zespołu zdobył aż 5 bramek.

Na zdjęciu: Mecz został rozegrany w niedzielę o godzinie 11:00.

Fot. Agata Graban

W niedzielę, 3 września w drugiej kolejce B klasy, Bydgoszcz grupa IV doszło do niecodziennego pogromu. LZS Grochowiska Księże pokonało na własnym boisku Falę Głogowiec aż 19:0.

Jeden z zawodników gospodarzy – Arkadiusz Kaczmarek – pobił życiowy rekord Roberta Lewandowskiego w meczu z VFL Wolfsburg. Zawodnik z Grochowisk zdobył aż pięć bramek. Potrzebował na to niewiele czasu, bo tylko ośmiu minut, czyli 60 sekund mniej niż kapitan naszej reprezentacji.

– Wykorzystaliśmy w tym meczu każdy błąd, jaki popełnił przeciwnik –  skomentowali po zakończeniu spotkania przedstawiciele zwycięskiej drużyny. Na fanpage Fali można było przeczytać o powodach niedyspozycji piłkarzy. – Wszechobecne biesiadowanie dało się we znaki w dzisiejszym spotkaniu, co skutkowało wszechobecnym kacem i brakiem zawodników – skomentowali goście.

Drużyna LZS Grochowiska Księże do tej pory rozegrała tylko jeden mecz i zajmuje 4 miejsce w tabeli. Natomiast Fala Głogówiec przegrała oba swoje dotychczas rozegrane spotkania i znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli.


Powiązane treści