Bydgoszcz
13C
Słonecznie
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 13 • L 13
16C
Wt
16C
Sr
16C
Czw
14C
Pt
13C
Sob
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiSportNiezwykły mecz. Zawodnik z B klasy pobił rekord Roberta Lewandowskiego
piłka
05.09.2017 | 14:31

Niezwykły mecz. Zawodnik z B klasy pobił rekord Roberta Lewandowskiego

W minionej kolejce zawodnik B-klasowego zespołu zdobył aż 5 bramek.

Na zdjęciu: Mecz został rozegrany w niedzielę o godzinie 11:00.

Fot. Agata Graban

W niedzielę, 3 września w drugiej kolejce B klasy, Bydgoszcz grupa IV doszło do niecodziennego pogromu. LZS Grochowiska Księże pokonało na własnym boisku Falę Głogowiec aż 19:0.

Jeden z zawodników gospodarzy – Arkadiusz Kaczmarek – pobił życiowy rekord Roberta Lewandowskiego w meczu z VFL Wolfsburg. Zawodnik z Grochowisk zdobył aż pięć bramek. Potrzebował na to niewiele czasu, bo tylko ośmiu minut, czyli 60 sekund mniej niż kapitan naszej reprezentacji.

– Wykorzystaliśmy w tym meczu każdy błąd, jaki popełnił przeciwnik –  skomentowali po zakończeniu spotkania przedstawiciele zwycięskiej drużyny. Na fanpage Fali można było przeczytać o powodach niedyspozycji piłkarzy. – Wszechobecne biesiadowanie dało się we znaki w dzisiejszym spotkaniu, co skutkowało wszechobecnym kacem i brakiem zawodników – skomentowali goście.

Drużyna LZS Grochowiska Księże do tej pory rozegrała tylko jeden mecz i zajmuje 4 miejsce w tabeli. Natomiast Fala Głogówiec przegrała oba swoje dotychczas rozegrane spotkania i znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli.

Powiązane treści