Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 8km/h SSE
H 4 • L 4
-0C
Pt
-5C
Sob
-6C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleNocna tragedia pod Bydgoszczą. Dwie ofiary śmiertelne wypadku! [AKTUALIZACJA]
wypadek Bydgoszcz
27.05.2018 | 03:29

Nocna tragedia pod Bydgoszczą. Dwie ofiary śmiertelne wypadku! [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło przed godziną trzecią w nocy - poinformował dyżurny kujawsko-pomorskiej straży pożarnej.

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pracują zarówno strażacy, jak i ratownicy medyczni.

Fot. Stanisław Gazda / zdjęcie ilustracyjne

Dwie osoby zginęły, a dwie kolejne zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielę przed godziną trzecią w nocy w miejscowości Wałdowo Królewskie niedaleko Dąbrowy Chełmińskiej.

Tragiczne zdarzenie rozegrało się na drodze gminnej – fiat seicento z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby – 30-letni mężczyzna oraz o pięć lat młodsza kobieta. Obrażenia odniosły ponadto dwie kolejne osoby.

Na miejsce zostały oddelegowane cztery zastępy straży pożarnej oraz trzy zespoły ratowników medycznych. Droga w rejonie wypadku była bezpośrednio po nim całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracę podjęli również policjanci, którzy badają okoliczności wypadku.

[AKTUALIZACJA]

W niedzielę przed południem bydgoscy policjanci skorygowali wcześniejszą informację strażaków o wieku jednej z ofiar. Na miejscu zginął 22-letni (a nie 30-letni) mężczyzna kierujący fiatem seicento. – Jego stan trzeźwości w momencie wypadku jest na tę chwilę nieznany – podkreśla asp. Piotr Duziak z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Drugą ofiarą jest 25-latka, która siedziała na przednim fotelu pasażera. Ranni zostali z kolei pasażerowie jadący z tyłu auta. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną zjechania pojazdu z drogi gminnej między Wałdowem Królewskim a Boluminkiem. Ustalić ma to policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury.

Powiązane treści