Bydgoszcz
-8C
Niebo częściowo zachmurzone
67% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H -8 • L -8
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeNowa inwestycja Folwark Deweloper. Na granicy dwóch dzielnic [ZDJĘCIA]
Dom Esperanto - LG (1)
26.01.2016 | 12:16

Nowa inwestycja Folwark Deweloper. Na granicy dwóch dzielnic [ZDJĘCIA]

Dom Esperanto powstał na skraju Skrzetuska i Bartodziejów

Na zdjęciu: Dom Esperanto

Fot. Leszek Grabowski

Na skraju Skrzetuska i Bartodziejów swoją nową inwestycję – Dom Esperanto – realizuje Folwark Deweloper.

Budynek, zlokalizowany w obrębie ul. Pestalozziego i skweru Ludwika Zamenhofa, ma sześć kondygnacji i dwie klatki schodowe. Znajdzie się w nim 57 mieszkań o metrażach od 29 do 72,67 m kw. Na poziomie parteru z jednej ze stron zlokalizowano miejsca postojowe, a z drugiej – mieszkania z wkomponowanymi ogródkami.

Jak zaznacza Folwark Deweloper, w projekcie zastosowano proste formy i detale, które mają cieszyć oko wszystkich, którym rozwój miasta nie jest obojętny. Budynek został tak zaprojektowany, aby nawet najmniejsze mieszkania był funkcjonalne i spełniały swoje funkcje.

Zdaniem inwestora niewątpliwym atutem Domu Esperanto jest lokalizacja, która daje poczucie przestrzeni i harmonii z naturą, a także pozwala na korzystanie z udogodnień wielkomiejskiej infrastruktury. Budynek jest blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta oraz punktów handlowych, ale też placów zabaw czy bulwarów nad Brdą.

Powiązane treści