Bydgoszcz
9C
Słonecznie
59% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 9 • L 9
11C
Wt
6C
Sr
8C
Czw
10C
Pt
11C
Sob
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeNowa inwestycja Folwark Deweloper. Na granicy dwóch dzielnic [ZDJĘCIA]
Dom Esperanto - LG (1)
26.01.2016 | 12:16

Nowa inwestycja Folwark Deweloper. Na granicy dwóch dzielnic [ZDJĘCIA]

Dom Esperanto powstał na skraju Skrzetuska i Bartodziejów

Na zdjęciu: Dom Esperanto

Fot. Leszek Grabowski

Na skraju Skrzetuska i Bartodziejów swoją nową inwestycję – Dom Esperanto – realizuje Folwark Deweloper.

Budynek, zlokalizowany w obrębie ul. Pestalozziego i skweru Ludwika Zamenhofa, ma sześć kondygnacji i dwie klatki schodowe. Znajdzie się w nim 57 mieszkań o metrażach od 29 do 72,67 m kw. Na poziomie parteru z jednej ze stron zlokalizowano miejsca postojowe, a z drugiej – mieszkania z wkomponowanymi ogródkami.

Jak zaznacza Folwark Deweloper, w projekcie zastosowano proste formy i detale, które mają cieszyć oko wszystkich, którym rozwój miasta nie jest obojętny. Budynek został tak zaprojektowany, aby nawet najmniejsze mieszkania był funkcjonalne i spełniały swoje funkcje.

Zdaniem inwestora niewątpliwym atutem Domu Esperanto jest lokalizacja, która daje poczucie przestrzeni i harmonii z naturą, a także pozwala na korzystanie z udogodnień wielkomiejskiej infrastruktury. Budynek jest blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta oraz punktów handlowych, ale też placów zabaw czy bulwarów nad Brdą.

Powiązane treści