Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 4 • L 4
2C
Pon
-1C
Wt
0C
Sr
7C
Czw
7C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeNowa inwestycja nad Brdą. Już można kupować mieszkania [WIZUALIZACJE]
rodzko, brda smart city - główne
18.09.2017 | 14:53

Nowa inwestycja nad Brdą. Już można kupować mieszkania [WIZUALIZACJE]

Na nowym osiedlu powstanie 290 mieszkań.

Na zdjęciu: Nowe osiedle powstanie przy ul. Toruńskiej.,

Fot. Rodźko Dewelopment

Brda Smart City to najnowsza inwestycja Rodźko Dewelopment. Ci, którzy skorzystają z oferty, będą mogli zamieszkać tuż przy rzece.

Rodźko Dewelopment będzie budować osiedle na działce przy ul. Toruńskiej, w pobliżu mostu Kazimierza Wielkiego. Znakiem rozpoznawczym trzech budynków wchodzących w skład inwestycji będzie położenie nad wodą, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 250 metrów linii brzegowej. Dlatego osiedle wyposażone będzie m.in. w haki na sprzęt wodny.

Idee komfortu, funkcjonalności i nowoczesności przełożyły się tu na konkretne rozwiązania architektoniczne wpisujące się w koncepcję smart – informuje deweloper. Nowocześnie ma być między innymi dzięki utworzeniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także system smart home, wideodomofon,  okna trzyszybowe, halę garażową, plac zabaw i zewnętrzną siłownię.

W ośmiokondygnacyjnych budynkach znajdzie się łącznie 290 mieszkań o metrażu od 26 do 100 mkw. – Cena w przedsprzedaży wynosi 4900zł/mkw dla mieszkań z kompletem udogodnień i komórką lokatorską – tłumaczą w Rodźko.

Powiązane treści