Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
41% wilgotność
Wiatr: 7km/h NE
H 6 • L 6
4C
Sr
4C
Czw
9C
Pt
6C
Sob
7C
Nd
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaNowe połączenie PolskiegoBusa w Bydgoszczy. Nad morze
PolskiBus.com_4
30.10.2016 | 10:05

Nowe połączenie PolskiegoBusa w Bydgoszczy. Nad morze

Realizowane będą dwa kursy dziennie.

Na zdjęciu: PolskiBus przygotował nowe połączenia przez Bydgoszcz.

Fot. archiwum

W piątek PolskiBus.com poinformował o uruchomieniu dwóch nowych linii we współpracy z firmą Mobilis Group. Połączenia będą przebiegać przez Bydgoszcz.

Dwa nowe kursy PolskiegoBusa będą od 4 listopada łączyć Warszawę z Kołobrzegiem. Trasa przebiegać będzie przez Bydgoszcz oraz przez Płock, Toruń, Piłę, Wałcz, Połczyn-Zdrój i Kołobrzeg. Połączenie oznaczone symbolem M2 ma według rozkładu pojawiać się w Bydgoszczy o godz. 23:55 (jadąc do Warszawy) i 1:10 (do Kołobrzegu), zaś kurs „M3” o godz. 12:00 i 17:30. Podróż znad Brdy w obu kierunkach zajmie ok. 5 godz.

Kursy dotychczas były realizowane przez Mobilis, a teraz zostaną wprowadzone do systemu sprzedaży PolskiBus.com. Będą obsługiwane przez autokary Scania A30 lub Scania Touring wyposażone w klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz regulowane fotele.

Połączenie Warszawa – Kołobrzeg to nie jedyna nowość przygotowana dla bydgoszczan przez PolskiegoBusa w ostatnim czasie. W październiku przewoźnik uruchomił połączenia na Ukrainę, dzięki którym znad Brdy będzie można dojchać do Lwowa, Iwano-Frankwiska i Czerniowiec. [CZYTAJ WIĘCEJ: Nowe zagraniczne połączenie PolskiegoBusa z Bydgoszczy]

Powiązane treści