Bydgoszcz
17C
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 17 • L 17
17C
Wt
19C
Sr
21C
Czw
25C
Pt
20C
Sob
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowe sklepy powstają w Focusie. Kto zastąpi Almę?
Bdg_FocusPark_5_07-2013
04.02.2017 | 14:18

Nowe sklepy powstają w Focusie. Kto zastąpi Almę?

Na zdjęciu: Budynek Centrum Handlowego Focus Mall w Bydgoszczy.

Fot. wikipedia / wolny dostęp

Jeszcze w tym miesiącu  planowane jest otwarcie nowego sklepu w Centrum Handlowym Focus Mall Bydgoszcz. Pierwszym z kilku nowych najemców jest przedstawiciel marki Pandora. 

ZOBACZ TEŻ: Sklep internetowy Ikei dostępny dla bydgoszczan. W ofercie tylko wybrane produkty

Sklep z wysokiej jakości ręcznie wykańczaną biżuterią ulokowany będzie na parterze budynku, tuż obok kawiarni Costa Coffee. Obecnie trwają pracę nad przygotowaniem lokalu. Pierwsze zakupy w sklepie marki Pandora będzie można zrobić już za kilka dni.

Wkrótce także będzie można ponownie odwiedzić sklep Fratelli, który ma zostać zaprezentowany w nowej odsłonie. Skórzaną odzież i galanterię tej polskiej marki można nabyć w Focusie już od pewnego czasu. Lokalu usytuowany jest na pierwszym piętrze w sąsiedztwie sklepu sieci Bershka.

Jaki sklep powstanie w miejscu, w którym przez 8 lat istniała Alma? Zarządcy nie ujawniają, kto zastąpi Almę. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że będzie to sklep o podobnym profilu.

Więcej o przyczynie zamknięcia Almy przeczytasz TUTAJ 

Powiązane treści