Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
71% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 13 • L 13
15C
Nd
10C
Pon
13C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
ZDMiKP: Kolizja w pobliżu przystanku Gdańska/Stadion Zawisza. Możliwe są opóźnienia.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKulinariaNowość! Piece konwekcyjne w Delikatesach Mięsnych Gzella
piece_konwekcyjne_delikatesy_miesne_Gzella
25.11.2016 | 18:26

Nowość! Piece konwekcyjne w Delikatesach Mięsnych Gzella

Obiady ze sklepu? Takie rzeczy tylko w Delikatesach Gzelli!

Na zdjęciu: Piece konwekcyjne.

Fot. nadesłane

Nie tylko smaczne i świetne jakościowo wędliny z Borów Tucholskich mają do wyboru klienci Delikatesów Mięsnych Gzella, lecz od teraz także przepyszne, świeżo przyrządzone dania domowe. Firma Gzella wprowadziła do wybranych sklepów piece konwekcyjne.

Wybór serwowanych produktów uzależniony jest od asortymentu danego sklepu. Jednak w stałej ofercie klienci mogą odnaleźć ciepłe dania, które sprawdzą się doskonale na każdą okazję i pozwolą skomponować menu dla domowników mających rozmaite upodobania kulinarne. Wśród propozycji aromatycznych potraw przygotowanych z wieprzowiny znajdują się: golonka i boczek pieczony, żeberka w glazurze, a także kotlet mielony faszerowany pieczarkami oraz karkówka i schab w ziołach. Dla wielbicieli mięsa drobiowego oferta jest równie interesująca, gdyż mogą oni wybrać soczyste mięso kurczęce zarówno w postaci całego kurczaka, jak i elementów golonki, skrzydła oraz udek z dodatkiem m.in.: papryki, szynki czy szpinaku, a także pyszną nogę z kaczki. Tak szeroki wachlarz produktów w połączeniu z dostępnymi w ofercie kluskami ziemniaczanymi, kopytkami bądź pełnymi witamin i pożywnymi surówkami pozwala skomponować pełnowartościowy, domowy obiad.

Pyszne potrawy z pieca oferowane są w następujących Delikatesach Mięsnych Gzella: w Bydgoszczy przy ul. Kolbego 42/44 i ul. Grunwaldzkiej 43a, w Inowrocławiu przy ul. Królowej Jadwigi 19, w Świeciu przy ul. Krausego 1.

Powiązane treści