Bydgoszcz
4C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 7 • L 3
4C
Wt
5C
Sr
8C
Czw
10C
Pt
9C
Sob
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowy sklep w Galerii Fordon. Popularna sieć
galeria fordon - jll
14.01.2019 | 13:09

Nowy sklep w Galerii Fordon. Popularna sieć

Na zdjęciu: Do fordońskiej galerii dołączy nowy najemca.

Fot. mat. prasowe Galerii Fordon

Wkrótce w Galerii Fordon zostanie otwarty nowy sklep. Oferta centrum handlowego powiększy się o dyskont odzieżowo-przemysłowy popularnej sieci Pepco. 

Sklep o powierzchni 400 metrów kwadratowych ma zostać otwarty w kwietniu. Klienci znajdą w nim w między innymi akcesoria domowe, ciuchy, zabawki oraz artykuły dziecięce i sezonowe. W Bydgoszczy funkcjonowało dotąd szesnaście sklepów tej sieci, w tym trzy w Fordonie – przy ul. Rejewskiego, Skarżyńskiego i Bortnowskiego.

Cieszymy się, że do grona najemców Galerii Fordon dołączy znana i ceniona przez klientów marka. Zawarta umowa jest wynikiem zaplanowanej i konsekwentnie wdrażanej strategii najmu, której celem jest zapewnienie klientom centrum kompleksowej i zbalansowanej oferty handlowej – mówi Mariusz Czerwiak, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych z firmy JLL, która jest zarządcą obiektu.

Galeria Fordon działa od 2008 roku. Oferuje 5 200 mkw powierzchni handlowej do wynajęcia. W obiekcie znajdują się m.in. sklepy z odzieżą i obuwiem, serwisy telefoniczne, usługi bankowe oraz ubezpieczenia, drogeria, fryzjer, a także klub fitness, szkoła tańca oraz kawiarnia. Jak informuje JLL, w ostatnim czasie umowę najmu na kolejne lata przedłużył salon operatora Play.


Powiązane treści