Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
92% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H -1 • L -1
-1C
Sob
0C
Nd
0C
Pon
-1C
Wt
2C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowy sklep w Zielonych Arkadach
Akrady-15
13.01.2016 | 13:52

Nowy sklep w Zielonych Arkadach

Swój bydgoski debiut będzie miała tam nowa marka premium - Tallinder.

Na zdjęciu: Tak Zielone Arkady wyglądały jeszcze w tamtym roku, a dziś taki widok to już przeszłość.

Fot. Radosław Fonferek

Tallinder to nowa marka, która ma spełniać zapotrzebowanie Polaków na marki luksusowe w ich kraju. Jak na razie będzie można ją znaleźć w siedmiu salonach w Polsce, w tym w jednym w Bydgoszczy.

W sklepie sprzedawana będzie odzież, buty i akcesoria dla zamożniejszych i bardziej wymagających klientów powyżej 30. roku życia. Dostępne będą artykuły zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Twórcy marki stawiają na współczesny minimalizm, więc w proponowanych kolekcjach nie zabraknie eleganckich projektów, które będą dopełnieniem dynamicznego i nowoczesnego stylu życia klientów.

Sklep Tallinder zostanie otwarty w Centrum handlowym Zielone Arkady. Pierwsze osoby będą mogły go odwiedzić jeszcze w marcu tego roku. Cały asortyment marki będzie dostępy także w sklepie internetowym www.tallinder.com , który ma zacząć działać od lutego 2016 roku. Również w tym miesiącu w Gdańsku zostanie otwarty pierwszy lokal Tallinder w Polsce.

Za wprowadzenie nowej marki odpowiedzialna jest firma LPP, która zarządza pięcioma markami odzieżowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail