Bydgoszcz
10C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 10 • L 10
10C
Pon
7C
Wt
5C
Sr
14C
Czw
11C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaInowrocławRozrywka i kulturaO.S.T.R. przyjedzie w majówkę do Inowrocławia
ostr.
29.04.2016 | 15:02

O.S.T.R. przyjedzie w majówkę do Inowrocławia

Raper będzie główną gwiazdą sobotniego koncertu.

Na zdjęciu: Fragment teledysku do utworu "We krwi".

Fot.

Jutrzejszy wieczór (30.04) w Inowrocławiu zapowiada się bardzo muzycznie! O godz. 18:00 rozpocznie się Muzyczna Majówka.

Osoby zgromadzone na placu imprez przy al. Niepodległości będą mogły wysłuchać popularnych polskich wykonawców. Gwiazdą wieczoru będzie O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski, który znajduje się w gronie najlepszych raperów w naszym kraju. 36-letni muzyk z Łodzi wydał w tym roku album pt. „Życie po śmierci”. Płyta jeszcze przed premierą cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Na koncercie w Inowrocławiu będzie można wysłuchać kawałków z tego krążka. Zapewne nie zabraknie również nieco starszych piosenek rapera.

Muzyczna Majówka powinna również wzbudzić zainteresowanie osób słuchających reggae. Tuż przed główna gwiazdą, na scenie pojawi się grupa Vavamuffin. Ten polski zespół powstał w 2003 roku. Muzycy wspólnie koncertują nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Jamajskie brzmienia na pewno rozgrzeją zgromadzoną publiczność.

Podczas imprezy zaprezentuje się również inowrocławski skład Rejestracja Myśli. Wykonywana przez nich muzyka określana jest jako wybuchowa mieszanka rapu, raggamuffin i nowocześniejszych brzmień.

Koncert organizowany przez Miasto Inowrocław to jedna z wielu imprez odbywających się w trakcie długiego majowego weekendu. Jednak to właśnie to wydarzenie wyróżnia się spośród innych. Czym? Muzyczna Majówka rozpocznie sezon plenerowy w Inowrocławiu.

Powiązane treści