Bydgoszcz
1C
Słonecznie
64% wilgotność
Wiatr: 1km/h WSW
H 1 • L 1
5C
Sob
5C
Nd
8C
Pon
14C
Wt
15C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIObejrzyj kultowy Musical „Metro”. Na żywo!
metro plakat

Obejrzyj kultowy Musical „Metro”. Na żywo! (19.03)

Bydgoszcz znalazła się na ogólnopolskiej trasie z okazji 25-lecia musicalu "Metro".

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. materiały prasowe

Dobra wiadomość dla mieszkańców Bydgoszczy, którzy chcieliby obejrzeć słynny Musical „Metro” – już 19 marca możecie zobaczyć go na żywo w swoim mieście.

To niesamowite muzyczno-taneczne widowisko odbędzie się na scenie rozstawionej w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy. Udział w nim wezmą znane gwiazdy oraz młodzi artyści z Teatru Studio Buffo. W aktualnej obsadzie znajdują się m.in. Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariusz Czajka oraz Artur Chamski.

Musical opowiada o spełniających się marzeniach, nadchodzących rozczarowaniach oraz o władzy pieniądza. Przekonują się o tym młodzi ludzie, którzy wystawiają spektakl na podziemnych peronach metra. Widzami są pasażerowie. Przedstawienie budzi ogromną sensację i artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. W musicalu nie brakuje oczywiście wątków romantycznej miłości.

„Metro” po raz pierwszy zostało przedstawione na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Premiera spektaklu odbyła się 30 stycznia 1991 roku. Od tego czasu musical był już wielokrotnie wystawiany w Polsce, jak i za granicą. W tym roku z okazji 25-lecia istnienia musicalu została zorganizowana trasa, podczas której jest on wystawiany w wybranych polskich miastach. Bydgoszcz znalazła się w tym gronie.

Bilety na 115 minutowe przedstawienie można kupić na oficjalnej stronie Musicalu „Metro”, w sieciach Ticketpro i Eventim oraz w salonach Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert. Ceny uwarunkowane są od miejsc. Najtańszy bilet kosztuje 59 zł, a najdroższy można nabyć za 200 zł.

Powiązane treści