Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
95% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 7 • L 7
7C
Sr
7C
Czw
9C
Pt
10C
Sob
10C
Nd
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIObejrzyj kultowy Musical „Metro”. Na żywo!
metro plakat

Obejrzyj kultowy Musical „Metro”. Na żywo! (19.03)

Bydgoszcz znalazła się na ogólnopolskiej trasie z okazji 25-lecia musicalu "Metro".

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. materiały prasowe

Dobra wiadomość dla mieszkańców Bydgoszczy, którzy chcieliby obejrzeć słynny Musical „Metro” – już 19 marca możecie zobaczyć go na żywo w swoim mieście.

To niesamowite muzyczno-taneczne widowisko odbędzie się na scenie rozstawionej w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy. Udział w nim wezmą znane gwiazdy oraz młodzi artyści z Teatru Studio Buffo. W aktualnej obsadzie znajdują się m.in. Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariusz Czajka oraz Artur Chamski.

Musical opowiada o spełniających się marzeniach, nadchodzących rozczarowaniach oraz o władzy pieniądza. Przekonują się o tym młodzi ludzie, którzy wystawiają spektakl na podziemnych peronach metra. Widzami są pasażerowie. Przedstawienie budzi ogromną sensację i artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. W musicalu nie brakuje oczywiście wątków romantycznej miłości.

„Metro” po raz pierwszy zostało przedstawione na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Premiera spektaklu odbyła się 30 stycznia 1991 roku. Od tego czasu musical był już wielokrotnie wystawiany w Polsce, jak i za granicą. W tym roku z okazji 25-lecia istnienia musicalu została zorganizowana trasa, podczas której jest on wystawiany w wybranych polskich miastach. Bydgoszcz znalazła się w tym gronie.

Bilety na 115 minutowe przedstawienie można kupić na oficjalnej stronie Musicalu „Metro”, w sieciach Ticketpro i Eventim oraz w salonach Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert. Ceny uwarunkowane są od miejsc. Najtańszy bilet kosztuje 59 zł, a najdroższy można nabyć za 200 zł.

Powiązane treści