Bydgoszcz
13C
Słonecznie
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 13 • L 13
16C
Wt
16C
Sr
16C
Czw
14C
Pt
13C
Sob
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIOd dziś rusza nabór wolontariuszy na jubileuszową edycję festiwalu Camerimage
Camerimage
21.09.2017 | 13:46

Od dziś rusza nabór wolontariuszy na jubileuszową edycję festiwalu Camerimage

Wolontariusz Camerimage? Czysty zysk!

Na zdjęciu: Fragment plakatu imprezy.

Fot. Materiały organizatora.

Jeśli masz pasję do kina, chcesz współorganizować jeden z najważniejszych, międzynarodowych festiwali w Polsce, podczas którego masz szansę zobaczyć najlepsze filmy jeszcze przed ich premierą i podszlifować angielski, rozmawiając z gwiazdami światowego kina oraz jeśli chcesz zdobywać nowe znajomości i doświadczenia, które mogą zaprocentować w przyszłości – zostań jednym z wolontariuszy Camerimage 2017. Nabór rusza już dzisiaj!

Aby zostać wolontariuszem Camerimage, należy dokładnie zapoznać się z informacjami i wypełnić formularz zgłoszeniowy w zakładce Camerimage 2017 >> Wolontariat.

Kolejnym krokiem będzie zaproszenie wybranych kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się w Bydgoszczy w dniach 21 i 22 października. Dokładna data i godzina spotkania zostanie podana kandydatom po zakończeniu naboru zgłoszeń. Informacje rozesłane zostaną na adresy email podane w formularzach.  Termin zgłaszania się kandydatów upływa 15 października.

Wolontariusze z lat ubiegłych nie muszą ponownie wypełniać formularza i przechodzić procesu rekrutacji. Koordynatorzy danych sekcji będą się z nimi kontaktować indywidualnie.

Co można zyskać będąc wolontariuszem? Kartę Wstępu na Festiwal; cenne doświadczenie; ciekawe znajomości; nowe kontakty; udział w prestiżowym wydarzeniu kulturalnym; możliwość partycypowania w seminariach i wykładach prowadzonych przez mistrzów sztuki filmowej; zniżki na jedzenie w bydgoskich knajpkach; miło i ciekawie spędzony czas. Warunkiem jest pełna dyspozycyjności od 11 do 19 listopada 2017 (sekcja techniczna od 6 listopada); bardzo dobra znajomości języka angielskiego, która będzie sprawdzana podczas rozmów kwalifikacyjnych (w sekcji technicznej niewymagana); mile widziana znajomość innych języków obcych ; komunikatywności; odpowiedzialności i obowiązkowość; dobra samoorganizacja; otwartość na nowe wyzwania; wiek powyżej 16 lat; zgoda rodzica/opiekuna w przypadku osób niepełnoletnich.

Wolontariusze Camerimage będą przede wszystkim pomagać gościom i dbać o porządek w całym Centrum Festiwalowym i innych miejscach festiwalowych niezależnie od przynależności do grupy

Powiązane treści