Bydgoszcz
-10C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H -10 • L -10
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaOd jutra zmiany w komunikacji. Tramwaje linii 6 i 9 nie wyjadą na tory
linia tramwajowa Łęgnowo
22.07.2016 | 14:55

Od jutra zmiany w komunikacji. Tramwaje linii 6 i 9 nie wyjadą na tory

Wprowadzone zostaną zastępcze linie autobusowe.

Na zdjęciu: Tramwaj linii nr 6 na razie nie wyjedzie na tory.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej zapowiedział zmiany w związku z remontem torowiska na wysokości zajezdni tramwajowej przy ul. Toruńskiej. Jak będzie?

Od jutra (23.07) całkowicie wstrzymany zostanie ruch tramwajów linii nr 6 i 9. Zawieszona zostanie również zastępcza linia „Za T2”, którą zastąpi zastępcza linia autobusowa „Za T6” kursująca na trasie: r. Jagiellonów – Bernardyńska  – Toruńska – Hutnicza – Łęgnowo. Czasowe zmiany w ruchu tramwajów mają obowiązywać przez kilka tygodni.

Co z osobami, które mają wykupione bilety na konkretne linie tramwajowe? Bilety linii nr 6 będą honorowane na linii zastępczej „Za T6” oraz linii tramwajowej nr 2 na odcinku: r. Jagiellonów – Las Gdański. Natomiast bilety linii nr 9 będą honorowane na linii zastępczej „Za T6” oraz linii tramwajowej nr 2 na odcinku:Perłowa/Toruńska – r. Kujawskie.

Zobacz też: Kończy się remont ronda Toruńskiego. Szybciej niż planowano

Na swoją stałą trasę wróci linia nr 36N, która po zakończeniu części prac na rondzie Toruńskim, ponownie będzie przejeżdżać przez ul. Toruńską.

Powiązane treści