Bydgoszcz
4C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h W
H 4 • L 4
6C
Wt
8C
Sr
11C
Czw
11C
Pt
8C
Sob
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaOdkryj skarby Śmieciowiska – bezpłatny spektakl teatralny
mieciowisko_1200x800-e1459943015971

Odkryj skarby Śmieciowiska – bezpłatny spektakl teatralny ()

Ekologiczny spektakl dla najmłodszych w CH Auchan.

Na zdjęciu: Scena ze spektaklu.

Fot. CH Auchan

Czy ze zużytych butelek i papieru może powstać coś ciekawego? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

W najbliższą niedzielę (20 marca), podczas  trzeciego w tym roku spektaklu z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”, najmłodsi goście CH Auchan Bydgoszcz, wraz z małą Zuzią poznają sekrety Śmieciowiska i jego mieszkańca Pana Bałaganiarza.

Jakich skarbów wyrzuconych przez ludzi pilnuje bohater? Czy można z nich wyczarować coś zupełnie nowego i ciekawego? Mała Zuzia oraz widzowie zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy, podczas której powstaną szklane, plastikowe oraz papierowe lalki znane z popularnych bajek.

Spektakl teatralny pt. „Śmieciowisko”, to nie tylko porcja humoru i uśmiechu, lecz także lekcja proekologicznych zachowań. Dzięki wspólnej zabawie z bohaterami przedstawienia, mali widzowie dowiedzą się, jak z surowców wtórnych stworzyć coś zupełnie nowego.

Spotkanie teatralne odbędzie się w niedzielę 20 marca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3. Bezpłatny spektakl odegrany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Podobne wpisy

Powiązane treści