Bydgoszcz
21C
Słonecznie
83% wilgotność
Wiatr: 5km/h NW
H 21 • L 21
22C
Sr
21C
Czw
23C
Pt
26C
Sob
23C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaOdwołany kultowy koncert w Bydgoszczy. „Do zobaczenia w 2019 roku”
Muszla Fest 2017_SG (1)
02.03.2018 | 11:31

Odwołany kultowy koncert w Bydgoszczy. „Do zobaczenia w 2019 roku”

Koncert miał odbyć się w połowie sierpnia.

Na zdjęciu: W tym roku miała odbyć się szesnasta edycja Muszli Fest.

Fot. Stanisław Gazda

Złe informacje dla fanów muzyki. Nie odbędzie się tegoroczna edycja koncertu Muszla Fest.

W tym roku na koncercie mieli zagrać między innymi: Spider Crew, Abbadon i Dzieciuki. Impreza miała odbyć się w połowie sierpnia w Myślęcinku. Wiadomo już, że szesnasta edycja koncertu nie dojdzie w tym roku do skutku.

– Ze smutkiem przekazuję informację, że szesnasta edycja festiwalu Muszla Fest nie odbędzie się – pisze w oświadczeniu na Facebooku Krzysztof Kornak, organizator koncertu. Co jest powodem odwołania tegorocznej edycji koncertu? Finanse. Jak tłumaczy we wpisie, organizatorom nie udało się zgromadzić odpowiedniego budżetu, który pozwoliłby na przeprowadzenie imprezy przynajmniej na poziomie z ubiegłego roku. – Niestety, Muszla nie otrzymała wsparcia z publicznych środków, a bez tego nie ma możliwości zrobienia imprezy na zadowalającym poziomie – dodaje Kornak. I przyznaje, że nie chciałby tego, aby poziom imprezy spadł. – Nie chciałbym się cofać lub robić coś na pół gwizdka – zaznacza organizator koncertu.

Próbowaliśmy uzyskać od niego więcej szczegółów, ale nie chciał na ten temat rozmawiać. – Odsyłam do wpisu na portalu społecznościowym – przekazuje Kornak w rozmowie z naszym dziennikarzem. Padło jednak zapewnienie, że w przyszłym roku impreza ma się odbyć i ma stać na jeszcze lepszym poziomie. – Przepraszam rozczarowanych i wszystkim sympatykom Muszla Fest mówię: do zobaczenia w 2019 roku – kończy organizator koncertu.

Podobne wpisy

Powiązane treści