Bydgoszcz
2C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 2 • L 2
-0C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
PILNE: Wstrzymano ruch tramwajów na Wilczak. Linie nr 1 i 3 zostały skierowane na Rycerską.
Metropolia BydgoskaBydgoszczOFFerty 2016 [ZDJĘCIA]
17.11.2016 | 12:10

OFFerty 2016 [ZDJĘCIA]

W godz. 10:00 – 15:00 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy trwają Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016.

Zdjęcia: Stanisław Gazda

Organizatorem targów jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy.

W tegorocznej edycji swoją ofertę prezentuje  ponad 80 wystawców – dla odwiedzających to okazja do zapoznania się z profilem firmy, preferencjami dotyczącymi pracowników, ofertami i wymogami na określone stanowiska pracy.

Swój udział potwierdziły firmy z regionu, międzynarodowe koncerny poszukujące pracowników do oddziałów oraz agencje pośrednictwa pracy, poszukujące pracowników dla dużych pracodawców.

Dla odwiedzających przygotowana została także strefa konsultacyjno-doradcza, która gromadzi specjalistów związanych zawodowo z instytucjami takimi jak ZUS czy Państwowa Inspekcja Pracy.

Program

10:00     Oficjalne otwarcie Targów Pracy I Promocji Pracodawców Offerty 2016

10:20 -10:30 Prezentacja Sponsora Strategicznego firmy SDL Poland (scena)

10:40 -10:45 Rozmowa z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego (stoiska D1 i D2) 11:00 -11:05 Rozmowa z firmą Fujitsu Technology Solutions (stoisko E1)

11:10     Wręczenie nagród laureatom konkursów na FB (scena)

11:30 -11:35 Rozmowa z firmą Grupa CIECH (stoisko E2)

11:45-11:50 Rozmowa z firmą NetWork Way (stoisko A2)

12:00 -12:05 Rozmowa z firmą Axell Employment (stoisko A8)

12:10     Konkurs dla odwiedzających (scena)

12:20 -12:25 Rozmowa z firmą Infosys Poland (stoisko E21)

12:45 -12:50 Rozmowa z firmą ID LGOGISTICS POLSKA (stoisko A7)

13:00 -13:05       Rozmowa z firmą SDL Poland (stoisko E3)

13:15 -13:20       Rozmowa z firmą iQor Global Services Poland (stoisko E5)

13:30 -13:35       Rozmowa z firmą Atos IT Services (stoisko E4)

14:30     Wręczenie statuetki dla Najlepszego Wystawcy 2016 (scena)

Sala konferencyjna

11.00 -12.30 Biznesowy savoir-vivre czyli co musisz wiedzieć rozpoczynając karierę zawodową.

Prowadzenie – Agnieszka Lepsik, Vendor Coordinator w SDL Poland.

12.30 -14.00 Najbardziej znany sekret marketingu – NETWORKING.

Prowadzenie – Maciej Świerczyński, Dyrektor Regionalny BNI Kujawsko-Pomorskie, prezes zarządu NETWORKWAY.

Spotkanie z Przedsiębiorczością.

Szkolenie przygotowane przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Powiązane treści