Bydgoszcz
-8C
Słonecznie
78% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H -8 • L -8
-12C
Pon
-13C
Wt
-12C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaOgólnopolskie Wietrzenie Szaf
dresses-53319_1280

Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf ()

Sprzedaj swoje ubrania i dodatki, które zalegają w szafie i uzupełnij garderobę o nowe zdobycze.

Na zdjęciu: Podczas spotkania będzie można kupić nowe ubrania.

Fot. wolny dostęp

Uwolnij swoje ciuchy – tak brzmi hasło VI edycji Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf – Szafing. Odbędzie się ona już za tydzień (5-6.03).

Podczas wydarzenia będzie można kupić ubrania i dodatki od innych osób, a także sprzedać swoje rzeczy, których już nie używamy. Akcja skłania do zrobienia porządków w swojej szafie i pozbycia się rzeczy, które tylko zalegają na półkach. Podczas Szafingu będzie można uzupełnić swoją garderobę nowymi zdobyczami.

Akcja Wietrzenia Szaf, organizowana przez serwis Szafa.pl, odbędzie się w 9 polskich miastach. W Bydgoszczy uczestnicy spotkają się 5 marca w godz. 11:00-15:00 w klubie Barka mieszczącym się przy ul. Rybi Rynek 1. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje i upominki.

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny jedynie dla osób szukających nowych rzeczy. Każdy, kto chce sprzedawać swoje produkty musi wcześniej zapłacić 10 zł za rezerwację miejsca oraz zapisać się na stronie internetowej www.szafa.pl/szafing Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona.

Powiązane treści