Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleOkradał sklep z jednej i tej samej rzeczy. Przez prawie dwa miesiące
Policja-Fordon
01.07.2017 | 21:38

Okradał sklep z jednej i tej samej rzeczy. Przez prawie dwa miesiące

Na zdjęciu: Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Fordonu.

Fot. archiwum

Policjanci z Fordonu zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna przez prawie dwa miesiące okradał sklep z butelek jednego z droższych alkoholi. 

Poszukiwania mężczyzny rozpoczęto w związku ze zgłoszeniami otrzymywanymi na przełomie maja i czerwca. – Policjanci z Fordonu otrzymywali informacje o kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów przy ulicy Twardzickiego. Z ustaleń wynikało, że kradzieży dokonuje jedna osoba, która upodobała sobie jeden z droższych alkoholi. Łącznie ukradła 13 butelek tego trunku – informuje podkom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy. Straty oszacowano na ponad 1200 złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni z Fordonu, którzy analizując zebrany materiał, wpadli na trop podejrzewanego. Mężczyznę namierzono w czwartek na ulicy Bartłomieja z Bydgoszczy. 34-latka zatrzymał fordoński patrol. Mężczyzna został dowieziony do komisariatu i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut kradzieży. Za przestępstwo kradzieży grozi do 5 lat więzienia.

Powiązane treści