Bydgoszcz
-6C
Słonecznie
53% wilgotność
Wiatr: 7km/h ENE
H -6 • L -6
-1C
Pon
-0C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
1C
Pt
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleOkradli sklep i zakład bukmacherski. Wpadli w ręce policji
policja_wolny dostep
09.11.2017 | 13:54

Okradli sklep i zakład bukmacherski. Wpadli w ręce policji

Sprawcy zostali zatrzymani, a teraz grozi im nawet 12 lat więzienia.

Na zdjęciu: 21-latek był także poszukiwany trzema listami gończymi

Fot. Archiwum

Funkcjonariusze komendy policji z bydgoskich Wyżyn zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali dwóch napadów – jeden napad miał miejsce na sklep, a drugi na punkt zakładów sportowych. 

Dwaj mężczyźni najpierw weszli do jednego ze sklepów przy ul. Szpitalnej, z którego ukradli trzy butelki alkoholu i zaatakowali pracownika ochrony, który próbował kradzież udaremnić.

Następnie wtargnęli oni do punktu zakładów sportowych. Zażądali od ekspedientki wydania pieniędzy. Doprowadzając do stanu bezbronności pracownicę punktu, ukradli ok. 2 tys. zł oraz torebkę kobiety, wraz z jej zawartością a także wybili szyby w lokalu.

Obaj napastnicy zostali zatrzymani przy ul. Kombatantów. 21 i 25-latek odpowiedzą za rozbój i kradzież rozbójniczą, za co grozi im nawet 12 lat więzienia. Po sprawdzeniu ich danych okazało się, że młodszy z zatrzymanych był poszukiwany trzema listami gończymi, które wystawili funkcjonariusze z bydgoskiego śródmieścia. 21-latka ścigano za kradzieże z włamaniami, których miał się wcześniej dopuścić.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail