Bydgoszcz
13C
Słonecznie
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 13 • L 13
16C
Wt
16C
Sr
16C
Czw
14C
Pt
13C
Sob
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyOrkiestra w Rytmie Disco w Bydgoszczy. Wygraj bilet [KONKURS]
Logo Orkiestra w Rytmie Disco
25.09.2017 | 14:00

Orkiestra w Rytmie Disco w Bydgoszczy. Wygraj bilet [KONKURS]

Na zgłoszenia czekamy do środy do godziny 20:00.

Na zdjęciu: Logo promujące wydarzenie

Fot. mat. pras.

Topowe gwiazdy disco polo wystąpią na jednej scenie w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Nietypowy koncert odbędzie się między innymi w Bydgoszczy.

Wydarzenie Orkiestra w Rytmie Disco organizowane przez Agencję Koncertowo-Wydawniczą „Good Crew” to ogólnopolska akcja. W jej ramach imprezy odbędą się w halach sportowo-widowiskowych siedmiu polskich miast t.j. Bielsko-Biała, Kielce, Włocławek, Częstochowa, Płock, Toruń oraz Bydgoszcz. Koncert w mieście nad Brdą zaplanowano na 20 stycznia w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka.

 – Na scenie zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia oraz wykonawców, którzy od lat królują na listach przebojów. Usłyszymy takie utwory jak: „Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie”, „Serca dwa” czy „Ona jest taka” – informują organizatorzy i dodają, że to jedyne takie połączenie muzyki dance z orkiestrą symfoniczną. Przed widzami zaprezentują się następujące zespoły: Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend, MixDance.

Pula biletów na wydarzenie jest ograniczona. Zakupić je można za pośrednictwem strony internetowej: https://www.biletomat.pl/bilety/good-crew/. Nasi czytelnicy mają szansę zdobyć je za darmo. W konkursie organizowanym na łamach Metropolii Bydgoskiej.pl do wygrania są dwie podwójne wejściówki na wydarzenie organizowane w „Łuczniczce”.

Aby mieć szansę wygrać jedną z nich, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule POLO, w treści podając imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Który z zespołów występujących na koncercie Orkiestra W Rytmie Disco jest najdłużej na scenie muzycznej?

Na odpowiedzi czekamy do 27 września, do godziny 12:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomościach zwrotnych.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.orkiestrawrytmiedisco.pl.

Powiązane treści