Bydgoszcz
-7C
Lekkie opady śniegu
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H -7 • L -7
-10C
Pon
-6C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjePowstaje osiedle Dębowa Ostoja. Inwestor stawia na komfort i funkcjonalność [ZDJĘCIA]
Dębowa Ostoja - LG (3)
19.02.2016 | 11:38

Powstaje osiedle Dębowa Ostoja. Inwestor stawia na komfort i funkcjonalność [ZDJĘCIA]

Oferta skierowana jest zarówno do klientów szukających mieszkania, jak i tych, którzy traktują zakup jako inwestycję.

Na zdjęciu: Osiedle Dębowa Ostoja powstaje przy ul., Wyrzyskiej na Czyżkówku.

Fot. Leszek Grabowski

Trzy budynki, w których znajdzie się ponad 200 mieszkań utworzą osiedle Dębowa Ostoja na Czyżkówku. Mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z uroków pobliskiego lasu.

Osiedle Dębowa Ostoja powstaje przy ul., Wyrzyskiej na Czyżkówku. W jego skład wchodzą trzy budynki mające łącznie 225 mieszkań o powierzchni od 32 do 115 metrów kwadratowych. Mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane i wyposażone w przestronne balkony lub – w przypadku apartamentów na ostatnich kondygnacjach – tarasy. Każdy z budynków posiada nowoczesne windy i podziemny garaż.

Nazwa inwestycji jest zainspirowana rosnącymi na tym terenie licznymi dębami, a wśród zalet lokalizacji inwestor – firma RED.Co Deweloper – wymienia m.in. bliskość lasu. Mieszkańcy mają mieć poczucie komfortu i satysfakcji, a Dębowa Ostoja ma być idealną ofertą zarówno dla osób szukających mieszkania, jak i traktujących zakup jako inwestycję.

Powiązane treści