Bydgoszcz
14C
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H 14 • L 14
12C
Sob
11C
Nd
11C
Pon
11C
Wt
12C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyOstatnie premiery kinowe września. Obejrzyj je w kinie Helios [KONKURS]
DSCF0033_1200x800
29.09.2016 | 21:03

Ostatnie premiery kinowe września. Obejrzyj je w kinie Helios [KONKURS]

Do zdobycia są bilety, które można wykorzystać na dowolny seans w kinie Helios.

Na zdjęciu: Kino Helios znajduje się w Galerii Pomorskiej.

Fot. SG /archiwum

„Żywioł. Deepwater Horizon”, „Nie oddychaj”, „Ostatnia Rodzina”, „Osobliwy dom Pani Peregrine” – to właśnie te cztery filmy będzie można oglądać już od ostatniego dnia września w kinie Helios. Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z kinem Helios organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilet na dowolny seans.

Lista piątkowych premier szczególnie ucieszy tych, którzy chcieliby poznać historię słynnej rodziny Beksińskich. Przedstawiona ona została w filmie biograficznym pt. „Ostatni Rodzina”. Oglądając ją, będzie można przekonać się, jak trudna jest próba przywrócenia kontroli nad swoim życiem, przy jednoczesnej walce o to, by najbliższa nam osoba nie próbowała podjąć kolejnej próby samobójczej. W produkcji Jana Matuszyńskiego zaprezentowana jest seria dziwnych, naznaczonych fatum wydarzeń, które pojawiły się w historii rodziny Beksińskich.

Psychologiczna gra o przetrwanie przedstawiona jest w filmie „Nie oddychaj”. W niebezpieczeństwie znalazła się grupa nastolatków, która włamała się do domu niewidomego mężczyzny, weterana wojennego. Film uświadamia, jak bardzo inne zmysły rozwijają się przy straceniu możliwości używania wzroku. Produkcja szczególnie spodoba się fanom thrillerów. Osoby preferujące filmy katastroficzne powinny wybrać się na seans „Żywioł. Deepwater Horizon”, a ci, którzy lubią filmy fantasy, zdecydowanie muszą zobaczyć projekcję „Osobliwy dom Pani Peregrine”, która aktualnie pokazywana jest przedpremierowo.

Do obejrzenia któregoś z tych filmów na pewno bardzo zachęci wygranie darmowego biletu. W naszym konkursie do zdobycia jest 5 biletów, które można wykorzystać na dowolny seans odbywający się w kinie Helios. Aby zdobyć jeden z nich należy zaprosić trzech swoich znajomych do polubienia strony Metropolia Bydgoska .pl na Facebooku [KLIK] oraz wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule wiadomości należy wpisać hasło „HELIOS”, a w treści trzeba podać swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończy się jutro (30.09) o godz. 20:00. W sobotę zwycięzcy otrzymają wiadomości mailowe z informacją o sposobie odbioru nagród.

Już wkrótce na naszym portalu kolejne konkursy i kolejne szanse wygrania biletów do kina Helios Bydgoszcz.

Powiązane treści