Bydgoszcz
14C
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 14 • L 14
19C
Pt
18C
Sob
26C
Nd
30C
Pon
29C
Wt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPałac kompletuje skład. Jest nowa atakująca
Pałac zespół - ST (3)
03.06.2016 | 11:23

Pałac kompletuje skład. Jest nowa atakująca

Na zdjęciu: Większość zawodniczek przedłużyła kontrakty z Pałacem.

Fot. ST/archiwum

Pierwszy transfer do klubu sfinalizowali działacze Pałacu Bydgoszcz. Do zmian doszło także w sztabie szkoleniowym zespołu, który ostatni sezon w OrlenLidze zakończył na dziewiątym miejscu.

Nową siatkarką w składzie Pałacu została Magda Jagodzińska – atakująca, która przez ostatnie trzy lata grała w Developresie Rzeszów. 27-latka ma za sobą także występy w młodzieżowych reprezentacjach kraju. W przeciwnym kierunku powędrowali za to dwaj członkowie sztabu szkoleniowego Pałacu, Dawid Pawlik i Radosław Wodziński, którzy od zbliżających się rozgrywek będą pracować właśnie na Podkarpaciu.

Skład bydgoskiego zespołu liczy obecnie dwanaście zawodniczek. Wcześniej kontrakty z klubem przedłużyły: Paulina Bałdyga, Marlena Pleśnierowicz, Weronika Fojucik, Ewelina Krzywicka, Joanna Kuligowska, Natalia Misiuna, Małgorzata Śmieszek, Marta Ziółkowska, Jagoda Maternia, Pola Nowakowska i Karola Portalska.

Powiązane treści