Bydgoszcz
-5C
Słonecznie
57% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -5 • L -5
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPałac kompletuje skład. Jest nowa atakująca
Pałac zespół - ST (3)
03.06.2016 | 11:23

Pałac kompletuje skład. Jest nowa atakująca

Do zmian doszło także w sztabie szkoleniowym zespołu.

Na zdjęciu: Większość zawodniczek przedłużyła kontrakty z Pałacem.

Fot. ST/archiwum

Pierwszy transfer do klubu sfinalizowali działacze Pałacu Bydgoszcz. Do zmian doszło także w sztabie szkoleniowym zespołu, który ostatni sezon w OrlenLidze zakończył na dziewiątym miejscu.

Nową siatkarką w składzie Pałacu została Magda Jagodzińska – atakująca, która przez ostatnie trzy lata grała w Developresie Rzeszów. 27-latka ma za sobą także występy w młodzieżowych reprezentacjach kraju. W przeciwnym kierunku powędrowali za to dwaj członkowie sztabu szkoleniowego Pałacu, Dawid Pawlik i Radosław Wodziński, którzy od zbliżających się rozgrywek będą pracować właśnie na Podkarpaciu.

Skład bydgoskiego zespołu liczy obecnie dwanaście zawodniczek. Wcześniej kontrakty z klubem przedłużyły: Paulina Bałdyga, Marlena Pleśnierowicz, Weronika Fojucik, Ewelina Krzywicka, Joanna Kuligowska, Natalia Misiuna, Małgorzata Śmieszek, Marta Ziółkowska, Jagoda Maternia, Pola Nowakowska i Karola Portalska.

Powiązane treści