FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPałac w końcu zdobył trzy punkty!
Pałac Bydgoszcz, radość
02.12.2015 | 22:58

Pałac w końcu zdobył trzy punkty!

Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu mogą się cieszyć z pierwszej wygranej za trzy punkty.

W rozegranym w środę w hali Łuczniczka meczu Orlen Ligi Pałac Bydgoszcz wygrał z Developresem SkyRes Rzeszów. Dla zespołu Adama Grabowskiego było to pierwsze zwycięstwo za trzy punkty w tym sezonie.

Pałac w pojedynku z równie słabo dysponowanym w tym sezonie Developresem Rzeszów mógł liczyć na trzy punkty i w pierwszym secie pewnie wygrał do 13. Znacznie więcej problemów zespół Adama Grabowskiego miał w drugiej partii, w której Developres prowadził nawet 19:16. Końcówka należała jednak do pałacanek, które ostatecznie triumfowały 26:24.

W trzecim secie gospodynie środowego starcia zanotowały przestój w grze i zaczęły od wyniku 1:7. W kolejnych akcjach rzeszowianki nadal uciekały i ostatecznie wygrały aż 25:11. W czwartej odsłonie Pałac przypilnował cennego zwycięstwo i nie pozwolił sobie na taką wpadkę jak w poprzedniej partii. Zespół Adama Grabowskiego triumfował 25:23, a w całym meczu 3:1.

W dziesięciu meczach Pałac zdobył pięć punktów i zajmuje dziewiątą pozycję w tabeli. Do ósmego Aluprofu Bielsko-Biała traci jednak… dziesięć oczek. W poniedziałek zagra z przedostatnią Legionovią Legionowo.