Bydgoszcz
21C
Słonecznie
56% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 21 • L 21
19C
Wt
19C
Sr
20C
Czw
22C
Pt
22C
Sob
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPałac zagrał w Bobolicach. Sprawdził nową zawodniczkę
Pałac Bydgoszcz, trening - ST
27.09.2016 | 06:50

Pałac zagrał w Bobolicach. Sprawdził nową zawodniczkę

Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu rozpoczęły przygotowania do sezonu na początku sierpnia.

Fot. ST

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz mają za sobą występ w ostatnim turnieju towarzyskim przed rozpoczęciem sezonu ORLEN Ligi.

Pałac zajął w Bobolicach  czwarte miejsce. W pierwszym meczu podopieczne trenera Adama Grabowskiego przegrały 1:3 z PTPS-em Piła, następnie wygrały po tie-breaku z Legionovią Legionowo, a na koniec uległy 1:3 Chemikowi Police. Mimo zdobycia czterech punktów, pałacanki zostały wskutek najgorszego stosunku setów sklasyfikowane na ostatnim miejscu. Wygrał Chemik Police. Organizatorzy rozdali też nagrody indywidualne, a jedna z nich – dla najlepszej rozgrywającej – trafiła do Pauliny Bałdygi.

W bydgoskim zespole testowana była Daria Dąbrowska. Młoda przyjmująca jest wychowanką Orła Malbork, była też związana z Atomem Treflem Sopot. Jej przyszłość powinna wyjaśnić się w najbliższych dniach.

Turniej w Bobolicach był ostatnim, w jakim przed sezonem wystąpił Pałac. Możliwe jednak, że drużyna zagra jeszcze mecze kontrolne zanim wystartuje ORLEN Liga.

Powiązane treści