PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPałac znowu wygrał. Tym razem po tie-breaku
07.12.2015 | 23:18

Pałac znowu wygrał. Tym razem po tie-breaku

W poniedziałek bydgoszczanki pokonały Legionovię.

Na zdjęciu: Pałac odniósł w poniedziałek trzecie zwycięstwo w sezonie.

W poniedziałkowym meczu Orlen Ligi siatkarki Pałacu Bydgoszcz pokonały Legionovię Legionowo.

Pierwszy set nie zwiastował zwycięstwa Pałacu. Od samego początku Legionovia miała kilka punktów przewagi, którą sumiennie powiększała, ostatecznie wygrywając 25:14. Zimny prysznic dobrze podziałał na bydgoszczanki, które w kolejnej partii zagrały już dużo lepiej i triumfowały  do 22. W trzeciej odsłonie pałacanki mogły objąć prowadzenie w meczu, gdyż prowadziły już 9:4, a potem 18:15. Końcówka należała jednak do gospodyń, które od tego momentu pozwoliły wygrać podopiecznym trenera Grabowskiego tylko trzy akcje, kończąc seta wynikiem 25:22. Jak się później okazało, była to ostatnia tego dnia wygrana partia legionowianek. W czwartym secie Pałac wygrał 25:22, a w tie-breaku 15:11, odnosząc tym samym drugie zwycięstwo z rzędu i trzecie w sezonie.

Po 11. kolejkach Pałac, z siedmioma punktami na koncie, plasuje się na dziewiątej pozycji w tabeli. W sobotę podejmie Chemika Police.