Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 3 • L 3
3C
Pon
-1C
Wt
0C
Sr
5C
Czw
10C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPatryk Akala: Cieszę się z przejścia do Łuczniczki Bydgoszcz
patryk akala - morze bałtyk
13.11.2017 | 10:36

Patryk Akala: Cieszę się z przejścia do Łuczniczki Bydgoszcz

Nowy zawodnik Łuczniczki był w składzie w niedzielnym meczu z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

Na zdjęciu: Patryk Akala został nowym zawodnikiem Łuczniczki Bydgoszcz.

Fot. Morze Bałtyk/Archiwum

Patryk Akala został w piątek nowym zawodnikiem Łuczniczki Bydgoszcz. Środkowy w niedzielnym meczu z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie nie wszedł jednak w ogóle na parkiet.

Akala trafił do Bydgoszczy wskutek kłopotów zdrowotnych podstawowego duetu środkowych: kapitana Wojciecha Jurkiewicza oraz Mateusza Sacharewicza. – Nadarzyła się taka okazja, żeby przyjść do bydgoskiego klubu, skorzystałem z niej – mówi środkowy.

Sam tajemniczo nie zdradził kulisów przyjścia. – Zostawię to dla siebie, acz dobrze się stało, że trafiłem tutaj. Serce zabiło mocniej, bo w zeszłym sezonie grałem w Aluronie Virtu Wartą Zawiercie, a teraz jestem w Łuczniczce. Taka jest nasza praca, ale sentyment do drużyny z Zawiercia mam – dodał Akala.

Akala w przeszłości występował m.in. w Morzu Szczecin, Czarnych Radom. Jak ocenia pracę z nowym szkoleniowcem? – Każdy trener jest inny, ma inną filozofię gry. Na pewno na pracy z trenerem Bednarukiem skorzystam. Treningi bardzo mi się podobają, póki co są same plusy. Jesteśmy drużyną, to nie jest gra indywidualna. Ja będę walczył i robił swoje. Jeśli trener uzna, że jestem gotowy do gry to wchodzę na boisko – zakończył Patryk Akala.

Powiązane treści