Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
95% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 1 • L 1
-0C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
PILNE: Wstrzymano ruch tramwajów na Wilczak. Linie nr 1 i 3 zostały skierowane na Rycerską.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPaździernikowy weekend w Bydgoszczy. Jak można go spędzić? [LISTA WYDARZEŃ]
Mostowa-Brda-centrum-1200x800-JW
21.10.2016 | 20:24

Październikowy weekend w Bydgoszczy. Jak można go spędzić? [LISTA WYDARZEŃ]

Zobaczcie listę atrakcji zaplanowanych na ten weekend.

Na zdjęciu: W centrum miasta na pewno będzie ciekawie.

Fot. Justyna Wróblewska

Atrakcje dla małych i dużych – własnie tego należy spodziewać się w ten weekend. Sprawdźcie, jakie wydarzenia znajdują się na liście przygotowanej przez Bydgoskie Centrum Informacji.

Sobota, 22 października

09:00 Bydgoszcz w przestrzeni europejskiej. Od osady do metropolii – Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego :: Konferencja
09:00 XXXVI Ogólnopolski Konkurs Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży – Filharmonia Pomorska :: Koncert
10:00 Targi Motoryzacyjne Gordon Auto Show – Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze :: Targi
10:30 CzyTAM ŚWIAT: IV spotkanie dla dzieci w wieku 2-3,5 lat – Kogel Mogel :: Dla dzieci
11:00 Coś z niczego –niecodzienne warsztaty – ECD Consilis
11:00 Szafing – jesienne Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf – Barka
11:00 Tajemnice Śródmieścia – spacer z przewodnikiem w jęz. angielskim – start: Bydgoskie Centrum Informacji :: Turystyka
12:00 Piłka nożna: Chemik Bydgoszcz – Pogoń II Szczecin – Stadion ul. Glinki 79 :: Sport
12:00 Rękoczyny vol.7 – Kamienica 12
16:00 „Podróże małe i duże” – zaprasza Helena Skonieczka – Barka „Lemara”
16:00 FONOMO Music & Film Festival – Kamienica 12 :: Koncert
16:00 KLIMAKTERIUM 2 – Kinoteatr Adria :: Spektakl
17:00 Kino na weekend – Spectre – Cafe Kino :: Film
18:00 Piotr Bakal – Światłownia :: Koncert
18:00 Siatkówka kobiet: KS PAŁAC Bydgoszcz – Chemik Police – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka :: Sport
18:55 Transmisja z Metropolitan Opera: Don Giovanni – Multikino :: Film
19:00 Komornicka. Biografia pozorna – Teatr Polski :: Spektakl
19:00 50. Noc Planszówek – Collegium Copernicanum
19:00 Koszykówka: Astoria Bydgoszcz – Kotwica Kołobrzeg – Hala Artego Arena :: Sport
19:00 Premiera: STABAT MATER . HARNASIE – Opera Nova :: Spektakl
22:00 Flight NO3 – Mózg :: Koncert

Niedziela, 23 października

07:45 Kultura na świeżym vol. 47: Na Czarcie Góry – start: Dworzec PKS Bydgoszcz
10:00 CLXXXIII Poranek muzyczny dla dzieci z rodzicami – Sala Koncertowa AMUZ im. prof. R. Sucheckiego :: Dla dzieci
10:00 VI Targi Ślubne – Opera Nova :: Targi
10:00 Zatańcz ze mną mamo, tato – Miejskie Centrum Kultury :: Dla dzieci
11:00 FryMARK bydgoski – Kamienica 12
11:00 Półmaraton Bydgoski 2016 – Różne lokalizacje :: Sport
11:30 CLXXXIII Poranek muzyczny dla dzieci z rodzicami – Sala Koncertowa AMUZ im. prof. R. Sucheckiego :: Dla dzieci
11:30 Międzynarodowy Dzień Animacji: THE BEST OF O!PLA 4 (małe ANIMOCJE) – Kino Orzeł :: Dla dzieci
12:00 Wyjątkowy seans dla najmłodszych – Pierwszy raz w kinie – Helios :: Dla dzieci
12:00 XXXVI Ogólnopolski Konkurs Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży – Gala Konkursu Chórów – Filharmonia Pomorska :: Koncert
12:45 Międzynarodowy Dzień Animacji: THE BEST OF O!PLA 4 (małe ANIMOCJE) – Kino Orzeł :: Dla dzieci
13:00 Piłka nożna kobiet: KKP Bydgoszcz – UKS SMS Łódź – Stadion KKP Bydgoszcz :: Sport
15:00 Kino familijne – Mój przyjaciel orzeł – Cafe Kino :: Film
15:30 Akrobacje samochodowe i ewolucje motocyklowe – Auchan Bydgoszcz
16:00 Chopin po Kujawsku – bydgoskie spotkanie z folklorem – Miejskie Centrum Kultury :: Koncert
16:00 Svetlana Gololobova. Piano Virtuoso – solowy recital fortepianowy – ZPP Ostromecko :: Koncert
16:00 Zenon Laskowik „Będą zmiany” Premiera programu – Kinoteatr Adria :: Spektakl
16:00 Śpiewamy dla Bydgoszczy – Dom Polski :: Koncert
17:00 Artyści w Bohemie – Jacek Borkowski – Hotel Bohema :: Spektakl
18:00 Musical Król Swingu – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka :: Spektakl
18:00 STABAT MATER . HARNASIE – Opera Nova :: Spektakl
19:00 Komornicka. Biografia pozorna – Teatr Polski :: Spektakl
19:00 Percival Schuttenbach Strzyga Black After Small River Tour – Estrada Stage Bar :: Koncert
20:00 Duże kino w małym kinie – Zanim się pojawiłeś – Cafe Kino :: Film
20:30 „Wołyń”, reż. Wojciech Smarzowski (2016) – Kino Orzeł :: Film
21:00 ±0 / ROLE – 2 koncerty – Mózg :: Koncert

Więcej informacji o podanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej Bydgoskiego Centrum Informacji (www.visitbydgoszcz.pl). Lista atrakcji na kolejne dni pojawi się na naszym portalu już w poniedziałek.

Powiązane treści