Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -5 • L -5
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaŚwiecieNa sygnalePech włamywacza. Policjanci odebrali go ze szpitala
policja swiecie
13.04.2016 | 10:57

Pech włamywacza. Policjanci odebrali go ze szpitala

42-latek spadł z wysokości podczas włamania.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali włamywacze w szpitalu.

Fot. archiwum

Pecha miał złodziej, który na początku kwietnia postanowił włamać się do budowanego domu w Świeciu. 42-latek  w czasie akcji spadł z wysokości i trafił do szpitala, skąd odebrali go policjanci.

Na początku kwietnia świeccy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu. Na miejscu zdarzenia, w budowanym domu, policjanci zauważyli plamy krwi. Następnie udało się tęż odnaleźć porozrzucane w okolicy skradzione przedmioty.

Kryminalni zdecydowali się odwiedzić miejski szpital. Okazało się, że w nocy po włamaniu trafił do niego 42-letni mieszkaniec Świecia z poważnym urazem nogi. 11 kwietnia po zakończeniu hospitalizacji mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Jak się okazało, podczas włamania spadł z wysokości i doznał poważnego urazu nogi. We wtorek pechowiec usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności, lecz 42-latek dopuścił się czynu w warunkach recydywy, więc grozi mu znacznie wyższa kara.

Powiązane treści