Bydgoszcz
21C
Opady
77% wilgotność
Wiatr: 5km/h ENE
H 21 • L 21
19C
Sr
20C
Czw
22C
Pt
22C
Sob
24C
Nd
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPiątkowe premiery w kinie Helios. Na co warto wybrać się w tym tygodniu?
DSCF0033_1200x800
14.10.2016 | 17:46

Piątkowe premiery w kinie Helios. Na co warto wybrać się w tym tygodniu?

Na zdjęciu: Kino Helios znajduje się w Galerii Pomorskiej.

Fot. SG / achiwum

Thriller, komedia i animacja – fani tych gatunków filmowych powinni być dzisiaj szczególnie zachwyceni. W kinie Helios mogą zobaczyć najnowsze projekcje każdego z nich.

Dzisiaj na ekrany kin weszły aż dwie animacje: „Bociany” oraz „Dzielna syrenka i Piraci z Karaibów”. W pierwszej z nich przedstawiona jest historia bociana Juniora, który pracuje jako kurier. W konsekwencji swoich omyłkowych działań, musi zmierzyć się z zadaniem przyniesienia komuś żywego dziecka. Natomiast w drugim filmie główną bohaterką jest mała dzielna syrenka, która sprzeciwi się władcy mórz i będzie musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu.

Komedia, którą od dziś można oglądać w kinie Helios, nosi tytuł „Absolutnie fantastyczne: Film”. Jest to kinowa wersja legendarnego brytyjskiego serialu komediowego pt. „Absolutnie fantastyczne”. Natomiast film „Inferno” to ekranizacja znanej książki Dana Browna pod tym samym tytułem.

Dłuższe opisy każdego z tych filmów oraz godziny seansów zamieszczone są na stronie internetowej kina Helios.

Powiązane treści