Bydgoszcz
-2C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -2 • L -2
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
6C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPierwszy pełnometrażowy film o Bobie Budowniczym. W kinie Helios
IP_Helios_BobM
08.09.2017 | 14:31

Pierwszy pełnometrażowy film o Bobie Budowniczym. W kinie Helios

Na widzów czekają specjalne seanse z konkursami i innymi atrakcjami.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenia

Fot. mat. pras.

Dla Boba Budowniczego nie istnieją rzeczy niemożliwe! Przekonają się o tym widzowie bydgoskiego kina Helios podczas seansu filmu pt. „Bob Budowniczy: Mega Pojazdy!”. 

Pierwszy pełnometrażowy film o przygodach najbardziej znanego bajkowego budowlańca można oglądać na wielkim ekranie już od tego piątku. Tym razem Bob wraz z przyjaciółmi zmierzą się z bardzo trudnym zadaniem – muszą wspólnie wybudować zaporę i przekształcić stary kamieniołom w zbiornik wodny dla miasteczka Spring City. Pomoże im w tym Konrad oraz tytułowe mega pojazdy: Thud, Crunch i Ace.

Bydgoskie kino Helios zaprasza swoich najmłodszych widzów na specjalne, premierowe pokazy animacji „Bob Budowniczy: Mega Pojazdy”. Pozytywne seanse dla całej rodziny odbędą się już w najbliższą niedzielę. Podczas nich na pewno nie zabraknie konkursów oraz innych atrakcji. Szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/bob_maszyny.


Powiązane treści