Bydgoszcz
-6C
Lekkie opady śniegu
79% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H -6 • L -6
-14C
Nd
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEMiejsca i lokalePierwszy taki klub Fitness w Bydgoszczy!
StepONE7
12.07.2016 | 12:20

Pierwszy taki klub Fitness w Bydgoszczy!

StepONE Fitness znajdować będzie się w centrum handlowym Focus Mall.

Na zdjęciu: Zdjęcie wykonane w klubie StepONE w Poznaniu - informacje na temat różnic wyposażenia klubu dostępne na www.stepone.pl

Fot. Materiały prasowe

Już na początku sierpnia (06.08.2016) w Bydgoszczy zostanie otwarty nowy, w pełni automatyczny klub fitness, który wyróżni się na tle innych Bydgoskich klubów i siłowni nie tylko powierzchnią i sprzętem, ale również ofertą, tak korzystną, że trudno uwierzyć!

StepONE Fitness – czym jest automatyczny klub fitness?

Kluby automatyczne charakteryzują się tym, że obsługa klubu – zwłaszcza administracyjna – ograniczona jest do minimum, a korzystanie z nich możliwe jest 24 godziny na dobę. W StepONE Fitness wejściówkę stanowi odcisk palca klubowicza, nie trzeba więc martwić się o zgubioną opaskę, czy kartę.

Klub Fitness w Focus Mall

StepONE Fitness znajdować będzie się w centrum handlowym Focus Mall, pozornie wydawać by się mogło, że przez to nie będzie to klub o dużej powierzchni – nic bardziej mylnego! Ta nowa siłownia składać będzie się z sześciu stref treningowych (funkcjonalna, wolnych ciężarów, urządzeń izolowanych, cardio, sala zajęć grupowych) rozmieszczonych na powierzchni 2200 m². W klubie znajdziemy ogromną ilość sprzętu do ćwiczeń renomowanych marek (np. 28 bieżni).

Zajęcia grupowe

W cenie karnetu klubowicze będą mogli korzystać z dużego wyboru zajęć grupowych prowadzonych przez licencjonowanych instruktorów Les Mills, w tym na przykład:
BODYCOMBAT® – zajęcia bazujące na podstawach różnych sztuk walki
BODYBALANCE® – zajęcia składające się z elementów yogi, tai chi i pilatesu
BODYPUMP® – zajęcia fitness z wykorzystaniem sztangi.

Wszystkie te zajęcia odbywać się będą w pozytywnej atmosferze, przy akompaniamencie muzyki dopasowanej do charakteru ćwiczeń.

Dla zainteresowanych, w klubie będą dostępni również trenerzy personalni, z których usług będzie można skorzystać za dodatkową opłatą.

Najtańszy karnet w mieście?

Być może jakaś mała siłownia oferuje karnety w niższej cenie, StepONE ruszył jednak z przedsprzedażą karnetów w cenie 59 zł miesięcznie i to bez podpisywania długoterminowej umowy – takiej oferty przy tak dużym klubie i wysokiej klasy sprzęcie w Bydgoszczy jeszcze nie było. Warto się pospieszyć, gdyż przedsprzedaż potrwa tylko do 5 sierpnia 2016 (do godziny 23:59:59).

Co dalej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to warto odwiedzić stronę klubu – www.stepone.pl – oraz profil na Facebook’u – www.facebook.com/steponefitnessbydgoszcz.

Lepiej już motywujmy się do treningu, bo otwarcie tej perełki fitnessu już niebawem – do zobaczenia w klubie StepONE Fitness!

Powiązane treści