Bydgoszcz
27C
Słonecznie
34% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 27 • L 27
24C
Sr
26C
Czw
27C
Pt
15C
Sob
18C
Nd
ZDMiKP: Kolizja w pobliżu przystanku Gdańska/Stadion Zawisza. Możliwe są opóźnienia.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnalePijani policjanci w aucie. Jeden z nich kierował pojazdem
policja_napis_001
25.11.2016 | 12:39

Pijani policjanci w aucie. Jeden z nich kierował pojazdem

Mężczyźni już zostali zwolnieni ze służby, a wkrótce powinni usłyszeć prokuratorskie zarzuty.

Na zdjęciu: Zatrzymani policjanci spędzili na służbie wiele lat.

Fot. wolny dostęp

Wczoraj, 24 listopada, do inowrocławskich policjantów dotarło zgłoszenie o uszkodzeniu trzech pojazdów przez kierowcę innego auta. Okazało się, że sprawcą jest nietrzeźwy policjant.

Do zdarzenia doszło wieczorem, około godziny 22:00, na jednej z ulic Osiedla Rąbin w Inowrocławiu. Osoba kontaktująca się z dyżurnym policji poinformowała, że kierowca renault uszkodził aż trzy samochody, a następnie wraz z towarzyszącą mu osobą oddalił się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze ustalili, że właścicielem renault jest funkcjonariusz z Inowrocławia. W trakcie trwania policyjnych czynności na miejscu zdarzenia pojawił się również inny policjant z Inowrocławia. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Zostali zatrzymani.

Trwają czynności mające na celu ustalenie kto kierował renault. W sprawie tej prowadzone będzie prokuratorskie śledztwo – wyjaśnia rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy podinsp. Monika Chlebicz. – Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy podjął już decyzję o zwolnieniu ze służby obu funkcjonariuszy. Trwają formalności związane z ich usunięciem ze służby. Funkcjonariusze z Inowrocławia to dzielnicowi, 13 i 11 lat służby w policji – dodaje podinsp. Chlebicz.

Powiązane treści