Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
41% wilgotność
Wiatr: 7km/h NE
H 6 • L 6
4C
Sr
4C
Czw
9C
Pt
6C
Sob
7C
Nd
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnalePijani policjanci w aucie. Jeden z nich kierował pojazdem
policja_napis_001
25.11.2016 | 12:39

Pijani policjanci w aucie. Jeden z nich kierował pojazdem

Mężczyźni już zostali zwolnieni ze służby, a wkrótce powinni usłyszeć prokuratorskie zarzuty.

Na zdjęciu: Zatrzymani policjanci spędzili na służbie wiele lat.

Fot. wolny dostęp

Wczoraj, 24 listopada, do inowrocławskich policjantów dotarło zgłoszenie o uszkodzeniu trzech pojazdów przez kierowcę innego auta. Okazało się, że sprawcą jest nietrzeźwy policjant.

Do zdarzenia doszło wieczorem, około godziny 22:00, na jednej z ulic Osiedla Rąbin w Inowrocławiu. Osoba kontaktująca się z dyżurnym policji poinformowała, że kierowca renault uszkodził aż trzy samochody, a następnie wraz z towarzyszącą mu osobą oddalił się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze ustalili, że właścicielem renault jest funkcjonariusz z Inowrocławia. W trakcie trwania policyjnych czynności na miejscu zdarzenia pojawił się również inny policjant z Inowrocławia. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Zostali zatrzymani.

Trwają czynności mające na celu ustalenie kto kierował renault. W sprawie tej prowadzone będzie prokuratorskie śledztwo – wyjaśnia rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy podinsp. Monika Chlebicz. – Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy podjął już decyzję o zwolnieniu ze służby obu funkcjonariuszy. Trwają formalności związane z ich usunięciem ze służby. Funkcjonariusze z Inowrocławia to dzielnicowi, 13 i 11 lat służby w policji – dodaje podinsp. Chlebicz.

Powiązane treści