Bydgoszcz
1C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 1 • L 1
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
6C
Sr
8C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnalePijany przyjechał autem do… komisariatu
Alkomat
26.07.2018 | 14:52

Pijany przyjechał autem do… komisariatu

Na zdjęciu: Alkomat wykazał 1,2 promilla alkoholu.

Fot. Stanisław Gazda

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie mężczyzna, który przyjechał do komisariatu na bydgoskich Wyżynach samochodem. Dzielnicowy wykonując z nim czynności zwrócił uwagę na jego stan trzeźwości, gdyż wiedział, że ten chwilę wcześniej kierował oplem.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (22.07.2018) około godziny 10.30. Wówczas do dzielnicowego przyjechał, umówiony z nim, mieszkaniec dzielnicy.

Kiedy mężczyzna wszedł do budynku komisariatu, by dopełnić prawnych formalności, dzielnicowy zwrócił uwagę na wyczuwalną od niego woń alkoholu. Wiedząc, że 36-latek przyjechał autem postanowił sprawdzić jego stan trzeźwości.

Przeprowadzone badanie potwierdziło podejrzenia policjanta wskazując ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie bydgoszczanina.

Teraz mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co może mu grozić kara pozbawienia wolności do lat 2.


Powiązane treści