Bydgoszcz
-4C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H -4 • L -4
-12C
Wt
-11C
Sr
1C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaPiknik integracyjny w centrum miasta. Klauni, bańki i dużo uśmiechu
Wyspa Młyńska-1200x800-JW

Piknik integracyjny w centrum miasta. Klauni, bańki i dużo uśmiechu (25.08)

Na wspólną zabawę zaprasza Bydgoski Oddział Fundacji "Dr Clown".

Na zdjęciu: Wyspa Młyńska w czwartkowe popołudnie na pewno nie będzie świecić pustkami.

Fot. JW

Już za kilka dni w centrum miasta odbędzie się piknik integracyjny pod hasłem: Połączmy pokolenia iskrą uśmiechu. Organizatorem wydarzenia jest Bydgoski Oddział Fundacji „Dr Clown”.

Festyn odbędzie się w najbliższy czwartek (25.08) na Wyspie Młyńskiej. Wspólna zabawa rozpocznie się o godz. 16:00 i potrwa ok. 3 h. W licznym gronie zaplanowanych atrakcji znajdują się m.in. zabawy ruchowe i sportowe, muzykowanie na trawie z zespołem „Half the way” oraz puszczanie baniek mydlanych. Nie zabraknie również malowania twarzy i słodkiego poczęstunku dla wszystkich przybyłych osób.

Jedną z atrakcji jest również możliwość udziału w sesji terapii śmiechem. Poprowadzą ją członkowie fundacji „Dr Clown”, którzy korzystają z tej metody podczas odwiedzin w szpitalach oraz innych spotkaniach z chorymi dziećmi. Wspólne zabawy zorganizują również studenci Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz członkowie Katedry Muzykoterapii Collegium Medicum. Celem spotkania będzie integracja ludzi w różnym wieku oraz dobra zabawa.

Powiązane treści