Bydgoszcz
14C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 14 • L 14
14C
Pon
15C
Wt
15C
Sr
17C
Czw
16C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPiłkarska spółka wykluczona z Zawiszy. Uchwała podjęta
stadion Zawiszy Bydgoszcz
17.10.2016 | 22:57

Piłkarska spółka wykluczona z Zawiszy. Uchwała podjęta

Na zdjęciu: W poniedziałek odbyło się walne zebranie CWZS Zawisza Bydgoszcz.

Fot. ST/archiwum

W poniedziałek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku CWZS Zawisza Bydgoszcz. Zgodnie z zapowiedziami podjęto decyzję o wykluczeniu ze struktur spółki WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

Decyzją podjęta podczas walnego zebrania zostało potwierdzona oświadczeniem opublikowanym na stronie CWZS w poniedziałek po południu: „Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku CWZS „Zawisza” z siedzibą w Bydgoszczy działając na podstawie § 19 pkt. 2, w Związku z § 16 ust. 1 Statutu CWZS „Zawisza” podjęło uchwałę o wykluczeniu WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. z Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego „Zawisza”. Przyczyną wykluczenia jest niewykonywanie obowiązków przez Członka Zwyczajnego określonych w § 16 ust. 1 statutu CWZS „Zawisza”. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.”

Przypomnijmy, że na biurko prezydenta Rafała Bruskiego trafiło w połowie tygodnia pismo od polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy domagają się wyjaśnień w sprawie sytuacji w spółce WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Sam włodarz miasta oczekuje zresztą tego samego, ale już od władz klubu. CZYTAJ WIĘCEJ.

Powiązane treści