Bydgoszcz
22C
Słonecznie
46% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 22 • L 22
23C
Pon
25C
Wt
19C
Sr
17C
Czw
17C
Pt
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPiłkarska spółka wykluczona z Zawiszy. Uchwała podjęta
stadion Zawiszy Bydgoszcz
17.10.2016 | 22:57

Piłkarska spółka wykluczona z Zawiszy. Uchwała podjęta

WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. został wykluczony ze struktur CWZS Zawisza.

Na zdjęciu: W poniedziałek odbyło się walne zebranie CWZS Zawisza Bydgoszcz.

Fot. ST/archiwum

W poniedziałek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku CWZS Zawisza Bydgoszcz. Zgodnie z zapowiedziami podjęto decyzję o wykluczeniu ze struktur spółki WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

Decyzją podjęta podczas walnego zebrania zostało potwierdzona oświadczeniem opublikowanym na stronie CWZS w poniedziałek po południu: „Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku CWZS „Zawisza” z siedzibą w Bydgoszczy działając na podstawie § 19 pkt. 2, w Związku z § 16 ust. 1 Statutu CWZS „Zawisza” podjęło uchwałę o wykluczeniu WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. z Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego „Zawisza”. Przyczyną wykluczenia jest niewykonywanie obowiązków przez Członka Zwyczajnego określonych w § 16 ust. 1 statutu CWZS „Zawisza”. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.”

Przypomnijmy, że na biurko prezydenta Rafała Bruskiego trafiło w połowie tygodnia pismo od polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy domagają się wyjaśnień w sprawie sytuacji w spółce WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Sam włodarz miasta oczekuje zresztą tego samego, ale już od władz klubu. CZYTAJ WIĘCEJ.

Powiązane treści