Bydgoszcz
-2C
Słonecznie
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H -2 • L -2
3C
Nd
-0C
Pon
0C
Wt
-1C
Sr
-3C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPiłkarze w ALSP Wyżyny nie zwalniają tempa
alsp wyżyny - nadesłane (3)
19.06.2018 | 12:45

Piłkarze w ALSP Wyżyny nie zwalniają tempa

Na zdjęciu: Rozegrano kolejną serię gier w ALSP Wyżyny.

Fot. nadesłane

Rozegrano kolejne mecze w ALSP Wyżyny. Prezentujemy wyniki rozegranych spotkań.

1 LIGA-GOLDEN GOAL:

HURTOWNIA MOTOR. GORDON – FOCUS SOLEC KUJAWSKI   5:6  ( P.Macudziński 2, T.Hałas, A.Nowakowski, K.Michalak, żk D.Elwart, K.Michalak ; asysty: P.Macudziński 2, R.Domka, K.Michalak – T.Kalota 2, K.Jarzęczka, P.Elszyn, P.Łabejsza, W.Błaszczak, czk W.Jendrzejewski, żk M.Wesołowski ; asysty: H.Mordacz 4, P.Łabejsza, P.Elszyn )

ZAŁOGA G – CAMEL PIZZA  0:27  ( R.Werbski 13, J.Maciejewski 4, R.Mazur i S.Grabarski po 3, T.Chodkiewicz 2, D.Jaszkowski, M.Kwiatkowski ; asysty: R.Mazur 5, R.Werbski i D.Jaszkowski po 4, M.Kwiatkowski, T.Chodkiewicz i S.Grabarski po 3, P.Grzelak )

KEEEPER – SUPERLED POLAND (przełożony)

ACM SYSTEM/CBT POLSKA – ATOS 13:4  ( K.Kaszyński 5, M.Napierała, A.Wódkiewicz i M.Trapak po 3 ; asysty: A.Wódkiewicz i J.Olejniczak po 3, M.Napierała i G.Muzykiewicz po 2, K.Bloch, M.Trapak – F.Ochapski 2, M.Cygan, G.Czajkowski ; asysta: Y.Moufid )

Tabelka:

1. CAMEL PIZZA                         9   24   126:52

2. FOCUS SOLEC KUJAWSKI          10   19   86:72

3. ACM SYSTEM/CBT POLSKA        10   18   112:68

4. HURTOWNIA MOTOR. GORDON   10   17   78:70

5. KEEEPER                             9   16   83:68

6. SUPERLED POLAND                 9   10   54:65

7. ATOS                                9    7   44:74

8. ZAŁOGA G                         10    0   30:144

2 LIGA-CAMEL PIZZA:

THUNDER BYDGOSZCZ – CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ  9:10  ( W.Jurecki 4, K.Guzik 2, J.Adrych, M.Wróblewski, M.Wysocki; asysty: W.Jurecki, K.Guzik, P.Westphal po 2, M.Wysocki – P.Kachel 3, Ł.Sprawka, M.Jully, P.Sprawka po 2, A.Tomczak; asysty: P.Kachel, Ł.Sprawka po 2, P.Sprawka, R.Majdan, A.Tomczak, P.Ciesielski )

BUSHIDO/MOGATEX – KS PRZYŁĘKI  3:5 ( M.Grubczyński 2, S.Ignaczak; asysty: P.Staśkiewicz, S.Ignaczak – A.Kałek, Ł.Lutowski po 2, M.Pietrzak; asysty: A.Kałek, G.Kubacki, Ł.Lutowski, M.Pietrzak )

DEICHMANN – BANK POCZTOWY  7:5  ( B.Zimmerman 3, A.Dunaj 2, G.Przybyszewski, D.Szpera; asysty: D.Szpera, B.Zimmerman po 2, G.Przybyszewski, A.Dunaj, żk D.Szpera – M.Łuczak 2, F.Rosłaniec, K.Sygnecki, R.Sadowski; asysty: P.Chylewski, M.Łuczak, żk K.Schreiber )

Tabelka:

1. DEICHMANN                   8   19   73:47

2. RAFMONT                      7   18   71:31

3. BUSHIDO/MOGATEX.PL       8   16   58:40

4. THUNDER BYDGOSZCZ         8   9   77:73

5. KS PRZYŁĘKI                   8   9   56:59

6. BANK POCZTOWY              8   6   40:69

7. SŁABI                          7   6  40:49

8. CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ    8   6   64:80

3 LIGA-SZKOŁA JAZDY JAZDAM:

BIMS PLUS – dystrybucja-reklam.pl   11:3  ( P.Krupa 5, D.Kłysz i Ł.Surma po 2, A.Grządziela, D.Wosik ; asysty: P.Krupa 2, M.Ociepko, Ł.Surma, M.Mikołajczyk, P.Wilk – P.Buliński 3 ; asysta: R.Modrakowski )

OPONEO.PL – MIERNI KOPACZE  11:6  ( B,Karpiński, K.Topoliński, B.Malczewski po 2, O.Burzyński, A.Trela, S.Szorgan, S.Sperka, A.Szymański; asysty: O.Burzyński, B.Malczewski po 3, P.Jaworski, A.Trela, S.SZorgan – N.Bonzel 4, M.Bręczkiewicz, K.Krauze; asysty: N.Bonzel, M.Bręczkiewicz, K.Krauze )

ARRK – FOR FUN  0:16  ( P.Żubka 7, M.Chludziński 5, Ł.Kubas 2, J.Kudzin, P.Ostraszewski; asysty: P.Żubka, J.Kudzin po 3, D.Baszak, M.Chludziński, Ł.Kubas )

CIMAT – EDUCARIUM  5:11 ( Ł.Ossowicki 4, D.Czeleń; asysty: A.Jakubiec 3, D.Czeleń, 2xżk (czk) Ł.Bauer, czk D.Czeleń – K.Jędrusik, D.Wolski po 3, T.Janowiak,  A.Czyściecki po 2, S.Poznański; asysty: K.Jędrusik, D.Wolski po 4, A.Czyściecki, żk Ł.Staniszewski )

FC ZJEDNOCZENI – KARDIK BIS  0:5 ( w.o. ) – udział w meczu nieuprawnionego zawodnika

PPHU KONTUR FC -NETKOMP BYDGOSZCZ  3:14 ( B.Pisulski 2, M.Radomski; asysty: A.Kolasa, D.Jankes – M.Cerski 4, A.Rybiałek, S.Rybicki po 3, M.Zarnowski 2, P.Stężycki, S.Munczkowski; asysty: M.Stankiewicz, P.Stężycki po 2, M.Sołdon, S.Munczkowski, M.Ruszczak, M.Cerski, A.Rybiałek )

KARTEL – 16-tka BYDGOSZCZ  5:0 ( w.o. )

KANDO PLUS – MANIA FUTBOLU  9:9  ( M.Krężelewski 3, M.Kordylewicz, R.Krzynówek po 2, L.Kowalski, D.Budryca; asysty: D.Budryca 5, J.Grabiński, żk R.Krzynówek, M.Kordylewicz – K.Czebieniak 4, K.Kopczyk 3, D.Juszkiewicz, M.Rajczakowski; asysty: D.Juszkiewicz 4, Ł.Mazur, K.Kopczyk )

AKP HELL PIZZA – NIEBIESKO CZARNI  9:4 ( A.Serdyński, K.Bogulski po 3, D.Gliszczyński, P.Krajczyński, A.Pleczyński; asysty: A.Serdyński, K.Bogulski, T.Krusik, A.Pleczyński 2 – P.Deręgowski, A.Nowak, Ł.Wieczór, M.Guzowski; asysty: P.Deręgowski, D.Drzewiecki )

Tabelka:

1. KARDIK BIS                    10   30   152:33

2. BIMS PLUS                     10   30   109:28

3. FOR FUN                        10   28   113:31

4. AKP HELL PIZZA               10   22   63:49

5. MANIA FUTBOLU              10   19   111:80

6. EDUCARIUM                    10   18   98:46

7. NIEBIESKO CZARNI            10   18   94:61

8. NETKOMP BYDGOSZCZ        10   16   75:49

9. KARTEL                          10   16   73:80

10. CIMAT                         10   12   64:54

11. PPHU KONTUR FC             10   10   62:76

12. KANDO PLUS                   10   10   69:132

13. ARRK                            10   9   48:93

14. MIERNI KOPACZE              10   7   61:93

15. OPONEO.PL                     10   6   49:104

16. FC ZJEDNOCZENI             10   4   54:75

17. DYSTRYBUCJA-REKLAM.PL    10   3   33:138

18. 16-TKA BYDGOSZCZ           10   -6   25:131

LIGA AFTER 35:

CHAOS – SZKOŁA JAZDY JAZDAM   5:10  ( J.Piekarz 3, D.Cembrowicz, M.Burda, żk A.Rusin, D.Cembrowicz ; asysty: M.Kopicki, A.Rusin – R.Sadowski 5, R.Jakubiak 3, M.Matuszak, J.Grabiński ; asysty: Michał Sochacki i M.Krężelewski po 2, R.Jakubiak, Marcin Sochacki, J.Grabiński )

STARA ZAŁOGA G – COMPUTEX   3:19  ( J.Baumgart 2, P.Cerajewski – P.Kachel 10, A.Waszkiewicz 5, S.Chrapek i A.Gerc po 2 ; asysty: P.Kachel 4, A.Waszkiewicz 3, A.Gerc 2, T.Olędzki, S.Chrapek )

RFC TEAM – PPHU MONTER 1992  5:9  ( T.Grymuza 3, T.Ropelewski, D.Węglewski ; asysty: T.Grymuza 2, M.Hiller – M.Kowalkowski 3, K.Alichniewicz 2, A.Rogalski, W.Matuszyński, R.Zbylut, D.Jażdżewski ; asysty: K.Alichniewicz, R.Zbylut, W.Matuszyński i D.Jażdżewski po 2 )

PHILIPS – AKP 1996 SKRZETUSKO   5:3  ( M.Wojnarski 2, K.Gapiński, M.Szybowski, J.Sieheń ; asysty: M.Kwiatkowski, K.Gapiński, R.Werbski, M.Królak, M.Wojnarski – A.Serdyński 2, M.Krawczyk ; asysta: M.Krawczyk )

CAMEL OLD – pauza

Tabelka:

1. PHILIPS                     9   27   143:44

2. COMPUTEX                  9   24   119:28

3. CHAOS                      9   18   95:66

4. CAMEL OLD                  8   12   69:49

5. SZKOŁA JAZDY JAZDAM   9   12   63:70

6. AKP 1996 SKRZETUSKO     9    9   56:62

7. PPHU MONTER 1992         9    6   46:117

8. RFC TEAM                   1    0   5:9

9. STARA ZAŁOGA G           9    0   44:195

Powiązane treści