Bydgoszcz
25C
Słonecznie
36% wilgotność
Wiatr: 6km/h ENE
H 25 • L 25
23C
Sob
21C
Nd
23C
Pon
27C
Wt
29C
Sr
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPiłkarze w ALSP Wyżyny nie zwalniają tempa
ALSP Wyżyny
25.04.2018 | 09:57

Piłkarze w ALSP Wyżyny nie zwalniają tempa

Na zdjęciu: Rozegrane zostały kolejne mecze w ALSP Wyżyny.

Fot. mat. prasowe

Rozegrano mecze trzeciej i czwartej kolejki w Amatorskiej Lidze Szóstek Piłkarskich Wyżyny.  W tabelach prowadzą obecnie Camel Pizza, Deichmann, Niebiesko-Czarni i AKP 1996 Skrzetusko.

Rozgrywki toczą  się pod patronatem medialnym portalu i gazety MetropoliaBydgoska.pl

3 kolejka

1 LIGA-GOLDEN GOAL:

HURTOWNIA MOTORYZACYJNA GORDON – FOCUS SOLEC KUJAWSKI  4:12  ( P.Macudziński 3, K.Gębala, czk (2 x żk) D.Elwart, żk K.Michalak, P.Macudziński ; asysty: T.Hałas, A.Nowakowski – K.Jarzęczka 3, M.Wesołowski, P.Elszyn i W.Błaszczak po 2, M.Bujak, O.Maranowski, W.Jendrzejewski, czk (2 x żk) W.Błaszczak, żk M.Bujak, K.Jarzęczka ; asysty: P.Elszyn 3, O.Maranowski 2, W.Błaszczak, K.Jarzęczka, P.Boczkaja )

ZAŁOGA G – CAMEL PIZZA   3:21  ( P.Spychalski 2, A.Głowiński, żk A.Głowiński ; asysty: M.Dąbrowski, S.Murawski, K.Guzik – R.Werbski 7, K.Gapiński i M.Trepkowski po 3, R.Mazur, M.Kwiatkowski, P.Sieg i D.Jaszkowski po 2 )

ACM SYSTEM/CBT POLSKA – ATOS   17:5  ( K.Szalla 5, J.Olejniczak i K.Kaszyński po 3, P.Mądrzak i M.Napierała po 2, G.Muzykiewicz, M.Jurkowski ; asysty: K.Kaszyński 4, G.Muzykiewicz i M.Napierała po 3, M.Jurkowski 2, J.Olejniczak – M.Maćkiewicz i S.Krysztofowicz po 2, S.Borodij ; asysty: G.Czajkowski 3, S.Borodij, R.Żeglicz )

KEEEPER – SUPERLED (przełożony)

Tabelka:

1. CAMEL PIZZA                      3   6   38:17

2. ACM SYSTEM/CBT POLSKA       3   6   30:14

3. KEEEPER                           2   6   20:9

4. FOCUS SOLEC KUJAWSKI         3   6   24:18

5. HURTOWNIA MOTOR. GORDON   3   6   23:35

6. SUPERLED POLAND                 2   3   4:10

7. ATOS                                 3   0   10:29

8. ZAŁOGA G                            3   0   13:40

2 LIGA-CAMEL PIZZA:

BANK POCZTOWY – CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ   8:3  ( K.Sygnecki 2, F.Rosłaniec, P.Chylewski, M.Łuczak, M.Niewiadomski, R.Sadowski, D.Pruss ; asysty: M.Damazyn, P.Chylewski, K.Sygnecki, K.Schreiber, R.Sadowski, D.Pruss – A.Oracki, P.Ciesielski, Ł.Sprawka ; asysty: R.Jakubiak, P.Ciesielski )

DEICHMANN – BUSHIDO/MOGATEX.PL  7:7 ( B.Zimmermann 3, D.Wróblewski, P.Pluciński, M.Brąszkiewicz, A.Dunaj; asysty: A.Dunaj 3, D.Wróblewski 2 – T.Dąbrowski 4, M.Grubczyński, P.Staśkiewicz, K.Stefanowicz; asysty: Ł.Bliźnicki, D.Mrozek, żk K.Popławski )

THUNDER BYDGOSZCZ – SŁABI  10:7 ( M.Wysocki, K.Guzik po 3, W.Jurecki, M.Kliniewski po 2; asysty: W.Jurecki 2, J.Adrych, M.Kliniewski, M.Wysocki, W.Knap, P.Westphal, żk K.Guzik – P.Zblewski, J.Lewandowski po 2, M.Pulc, Ł.Telega, D.Olejnik; asysty: P.Grochowicz, J.Lewandowski, M.Chmielewski, Ł.Telega, M.Pulc )

Tabelka:

1. DEICHMANN                    3   7   35:19

2. THUNDER BYDGOSZCZ         3   6   32:29

3. BUSHIDO/MOGATEX           2   4   14:9

4. SŁABI                          2   3   14:15

5. BANK POCZTOWY              3   3   16:25

6. RAFMONT                       2   1   18:13

7. BRAVE TEAM                   2   1   19:16

8. CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ   2   0   12:24

9. KS PRZYŁĘKI                   0   0   0:0

 

3 LIGA-SZKOŁA JAZDY JAZDAM:

KARDIK BIS – EDUCARIUM  6:4  ( K.Baczyński, B.Bondyra po 2, P.Gralak, B.Bratkowski; asysty: P.Gralak, P.Dombrowski, M.Tomczyk – B.Nowak, M.Krajewski, T.Janowiak, M.Hemerling; asysty: B.Nowak 2, S.Poznański )

MANIA FUTBOLU – OPONEO.PL  8:7  ( D.Juszkiewicz 5, K.Czebieniak 2, A.Porożyński; asysty: D.Kowalski 3, A.Porożyński 2, Ł.Mazur, żk K.Czebieniak, D.Kowalski – K.Topoliński 3, A.Szymański 2, A.Trela, S.Szorgan; asysty: B.Karpiński 2, A.Trela, S.Sperka, żk A.Trela, S.Sperka )

MIERNI KOPACZE – FOR FUN  4:12  ( D.Jankowski 3, D.Kuczera; asysty: R.Orzechowski – M.Chludziński5, J.Niewadzisz 2, D.Gadziński, M.Baszak, P.Żubka, N.Różycki, L.Kubera; asysty: M.Chludziński 5, J.Niewadzisz 3, M.Nowak, L.Kubera )

ARRK – PPHU KONTUR FC  4:12  ( P.Kąźmierczak 3, M.Winiarski; asysty: K.Wawrzyniak, Ł.Lasecki – M.Radomski, A.Kowalski, B.Pisulski po 3, D.Jankes 2, J.Pokrzywiński; asysty: A.Kowalski 3, A.Kolasa, B.Pisulski po 2, D.Jankes, M.Radomski, P.Jahnke )

KANDO PLUS – DYSTRYBUCJA – REKLAM.PL  11:4  ( M.Sochacki 4, L.Kowalski, P.Napierała po 2, J.Grabiński, B.Twardowski, 1-samobójcza; asysty: M.Matuszak 3, B.Twardowski 2, L.Kowalski, J.Grabiński, W.Panek – Ł.Rybski 2, K.Roszyk, T.Gawroński; asysty: A.Zukierski, K.Roszyk )

FC ZJEDNOCZENI – BIMS PLUS  2:9  ( Ł.Janowski, Adrian Wiechnik; asysty: M.Wiśniewski 2, żk D.Banaszak, P.Dończyk – P.Krupa 5, S.Gołuński 3, Ł.Iwiński; asysty: J.Jaworski 3, P.Krupa, Ł.Iwiński po 2, żk B.Jabłoński, J.Jabłoński )

NETKOMP BYDGOSZCZ – 16-TKA BYDGOSZCZ  10:2 ( M.Cerski, S.Rybicki po 3, B.Ligman 2, P.Stężycki, S.Munczkowski; asysty: M.Dembiński 2, M.Sołdon, M.Stankiewicz, S.Munczkowski, K.Białka, M.Cerski, żk M.Mańkowski – K.Matthaus 2, żk S.Michalski )

NIEBIESKO-CZARNI – KARTEL  10:4  ( T.Mikietyński, M.Murawski po 3, K.Polan 2, M.Leśniewski, D.Bejtka; asysty: D.Bejtka, K.Polan, M.Leśniewski po 2, M.Murawski, T.Mikietyński, żk Ł.Wieczór, J.Polk – W.Kiełpikowski, B.Kurek, A.Dobrogowski, S.Grzanka; asysty: D.Mroczek 2, M.Dobrogowski, S.Grzanka )

AKP HELL PIZZA – CIMAT  6:5 ( Kęczyński 2, T.Kursik 2, D.Gliszczyński, A.Sardyński; asysty: W.Rolirad 3, żk T.Kursik – M.Poraj 3, K.Kamiński, Ł.Ossowicki; asysty: K.Kamiński, K.Gwizdała, Ł.Należyty )

Tabelka:

1. BIMS PLUS                    3   9   43:7

2. NIEBIESKO CZARNI          3   9   38:9

3. KARDIK BIS                    3   9   36:8

4. FOR FUN                      3   9   25:11

5. MANIA FUTBOLU              3   9   28:20

6. EDUCARIUM                    3   6   22:12

7. KANDO PLUS                   3   6   24:21

8. KARTEL                         3   6   23:20

9. AKP HELL PIZZA               3   6   12:19

10. NETKOMP BYDGOSZCZ       3   3   19:16

11. PPHU KONTUR FC             3   3   24:23

12. FC ZJEDNOCZENI            3   3   15:19

13. MIERNI KOPACZE             3   3   23:33

14. CIMAT                         3   0   14:21

15. OPONEO.PL                    3   0   12:30

16. ARRK                           3   0   12:35

17. 16-TKA BYDGOSZCZ          3   0   8:40

18. DYSTRYBUCJA-REKLAM.PL   3   0   9:42

LIGA AFTER 35:

KANDO PLUS OLD – CAMEL OLD   4:12  ( M.Sochacki 2, M.Matuszak, R.Jakubiak ; asysty: D.Budryca, T.Schreiber, R.Jakubiak – D.Jaszkowski 5, S.Bernocchi, M.Maćkiewicz i R.Mazur po 2, R.Borowicz ; asysty: P.Sieg i M.Maćkiewicz po 2, D.Jaszkowski, R.Borowicz, S.Bernocchi, R.Mazur )

COMPUTEX – CHAOS   9:6  ( M.Murawski 3, P.Kachel i P.Jaroć po 2, T.Olędzki, samobójcza ; asysty: A.Waszkiewicz 3, R.Bulman, M.Murawski – S.Zieliński 2, D.Cembrowicz, J.Piekarz, M.Kopicki ; asysty: A.Moskwa 3, S.Zieliński 2 )

STARA ZAŁOGA G – AKP 1996 SKRZETUSKO   4:17  ( Ł.Dzięcioł, M.Trela, K.Góra, P.Cerajewski ; asysty: S.Cholewczyński, P.Cerajewski – M.Uram, J.Lewandowski i J.Siekierka po 4, M.Łubecki 3, M.Krawczyk 2 ; asysty: M.Łubecki 4, M.Uram 3, J.Lewandowski, M.Krawczyk i R.Żmijewski po 2, J.Siekierka, A.Serdyński )

PHILIPS – FROGS  (przełożony)

Tabelka:

1. AKP 1996 SKRZETUSKO   2   6   22:8

2. COMPUTEX                2   6   19:8

3. PHILIPS                    1   3   24:8

4. CAMEL OLD                2   3   16:9

5. CHAOS                     1   0   6:9

6. KANDO PLUS OLD         2   0   6:22

7. STARA ZAŁOGA G        2   0   12:41


4 kolejka

1 LIGA-GOLDEN GOAL:

ZAŁOGA G – FOCUS SOLEC KUJAWSKI   4:20  ( P.Górzyński 2, M.Dabrowski, K.Guzik ; asysty: P.Spychalski, M.Dąbrowski, Ł.Maciejewski, S.Murawski – S.Różański 8, M.Wesołowski 4, H.Mordacz 3, K.Jarzęczka i P.Elszyn po 2, P.Boczkaja ; asysty: K.Jarzęczka 5, P.Elszyn 4, H.Mordacz 3, M.Wesołowski i S.Różański po 2, J.Klepacz )

ACM SYSTEM/CBT POLSKA – CAMEL PIZZA   9:11  ( K.Szalla i K.Kaszyński po 3, M.Napierała, P.Tomaszewski, P.Januszkiewicz, żk J.Olejniczak, M.Jurkowski ; asysty: K.Szalla i P.Tomaszewski po 2, G.Muzykiewicz, M.Napierała – P.Sieg 6, M.Zdrojewski i D.Jaszkowski po 2, R.mazur, żk M.Kwiatkowski, R.Mazur, M.Gapiński, D.Jaszkowski )

HURTOWNIA MOTORYZACYJNA GORDON – SUPERLED POLAND   8:8  ( K.Michalak i P.Macudziński po 3, A.Nowakowski, M.Elwart, czk (2 x żk) K.Michalak, żk D.Elwart, T.Hałas, P.Oparczyk ; asysty: P.Macudziński 4, K.Hałas, K.Michalak – M.Grzymski 4, J.Nowak 3, F.Guczkowski, żk Ł.Przydatek, G.Guczkowski, J.Nowak ; asysty: J.Kujawski 4, Ł.Przydatek 2, F.Guczkowski )

ATOS – KEEEPER   7:16  ( M.Garbacz, G.Czajkowski po 2, M.Maćkiewicz, S.Borodij, M.Cygan ; asysty: P.Snarski 4, M.Garbacz, R.Żeglicz, S.Borodij – O.Bohatyr i „Prejsik” po 5, A.Lewandowski 3, M.Korecki 2, I.Ekser ; asysty: I.Ekser 7, „Prejsik” 4, M.Korecki 3, P.Jułga )

Tabelka:

1. CAMEL PIZZA                       4   9   49:26

2. FOCUS SOLEC KUJAWSKI         4   9   44:22

3. KEEEPER                             3   9   36:16

4. HURTOWNIA MOTOR. GORDON   4   7   31:33

5. ACM SYSTEM/CBT POLSKA        4   6   39:25

6. SUPERLED POLAND                 3   4   12:18

7. ATOS                               4   0   17:45

8. ZAŁOGA G                          4   0   17:60

2 LIGA-CAMEL PIZZA:

CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ – DEICHMANN   7:10  ( P.Sprawka i Ł.Sprawka po 2, P.Ciesielski, R.Jakubiak, M.Jully, żk P.Ciesielski ; asysty: P.Kachel, P.Sprawka, R.Borowicz, Ł.Sprawka – M.Brąszkiewicz 4, A.Dunaj 3, F.Suwik, P.Pluciński, G.Przybyszewski, żk K.Pluciński ; asysty: F.Suwik, G.Przybyszewski i P.Pluciński po 2, K.Pluciński, A.Dunaj, M.Brąszkiewicz )

BRAVE TEAM –  BUSHIDO/MOGATEX.PL  0:5 ( w.o. )

RAFMONT – THUNDER BYDGOSZCZ  14:2 ( M.Karpiński 5, E.Swinton 3, D.Wildhirt, M.Biżek po 2, M.Budziszewski, T.Kotopka; asysty: E.Swinton 3, J.Siekierka, M.Karpiński, K.Klimek po 2, D.Wildhirt, T.Kotopka – M.Wysocki, W.Jurecki; asysty: M.Wysocki, K.Guzik )

SŁABI – BANK POCZTOWY  6:4  ( J.Lewandowski 3, Pulc 2, D,Niezbecki; asysty: D.Niezbecki, J.Lewandowski po 2, żk J.Lewandowski, W.Gill – P.Engelbrecht, K.Sygnecki, R.Sadowski, K.Schreiber, żk K.Schreiber )

Tabelka:

1. DEICHMANN                   4   10   45:26

2. BUSHIDO/MOGATEX.PL       3   7   19:9

3. SŁABI                          3   6  20:19

4. THUNDER BYDGOSZCZ        4   6   34:42

5. RAFMONT                      2   4   14:7

6. BANK POCZTOWY              4   3   20:31

7. CHOCO KEBAB BYDGOSZCZ   3   0   19:34

8. KS PRZYŁĘKI                   0   0   0:0

9. BRAVE TEAM                   3   -2   21:17

3 LIGA-SZKOŁA JAZDY JAZDAM:

ARRK – DYSTRYBUCJA-REKLAM.PL  7:3  ( P.Kaźmierczak 3, R.Tecław 2, A.Sydlewski, Ł.Lasecki, A.Kotopka; asysty: B.Poskrop, D.Strzałkowski po 2, A.Sydlewski, żk N.Kant – Ł.Rybski, A.Zukierski, D.Paprocki; asysty: D.Paprocki 2, K.Roszyk, żk K.Gumiński )

BIMS PLUS – NETKOMP BYDGOSZCZ  6:5  ( P.Krupa 2, A.Grządziała, Ł.Surma, M.Mikołajczyk, D.Góralski; asysty: P.Krupa, A.Grządziała, M.Mikołajczyk, żk N.Jędrzejczyk – M.Sierocki, M.Cerski po 2, S.Rybicki; asysty: S.Rybicki 2, M.Dębiński, S.Munczkowski, P.Stężycki, żk M.Sołdon )

KANDO PLUS – KARTEL  7:13  ( L.Kowalski 3, B.Twardowski 2, P.Napierała, W.Panek; asysty: B.Twardowski 4, W.Panek – S.Grzanka 6, W.Kiełpikowski 4, S.Uba 2, A.Dobrogowski; asysty: A.Dobrogowski 3, W.Kiełpikowski, S.Grzanka, S.Uba po 2, W.Kiełpikowski, M.Gdaniec, M.Łupina )

16-TKA BYDGOSZCZ – CIMAT  2:15  ( K.Matthaus, A.Wojtas, żk A.Wojtas –  M.Gwizdała 5, Ł.Ossowicki 3, Ł.Należyty, P.Dobrzyński, D.Czeleń po 2, P.Kot;asysty: Ł.Należyty 2, P.Dobrzyński, K.Kamiński, D.Zuchelkowski )

AKP HELL PIZZA – OPONEO.PL  6:3  ( A.Serdyński, T.Krusik po 2, A.Mięsikowski,A.Pieczyński;asysty: A.Serdyński, A.Mięsikowski po 2, T.Krusik, żk A.Pieczyński, A.Mięsikowski – B.Karpiński 2, M.Lodwik;asysty: B.Mielczewski 2, O.Burzyński, żk S.Sperka, O.Burzyński )

PPHU KONTUR FC – KARDIK BIS  6:14  ( A.Kolasa, A.Kowalski, M.Radomski po 2, ; asysty: M.Radomski 2, A.Kowalski, żk D.Rudol, 2xżk(czk) G.Dudkowski – B.Bondyra 5, P.Gralak 4, K.Baczyński 3, P.Popielarz, T.Twaróg; asysty: K.Baczyński 3, P.Gralak 3, B.Bondyra 2, P.Jurak 2, A.Jasiński, T.Twaróg, żk A.Jasiński, P.Jurak )

MANIA FUTBOLU – MIERNI KOPACZE  18:8 ( D.Kowalski 5, D.Jaszkiewicz 4 ,K.Czebieniak po 3, F.Dąbrowski, M.Rajczakowski po 2, K.Kopczyk, K.Myszka; asysty: D.Kowalski, D.Juszkiewicz po 3, Ł.Mazur, K.Czebieniak po 2, M.Rajczakowski, A.Porożyński, żk D.Kowalski, K.Czebieniak – M.Bręczkiewicz 4, R.Orzechowski 2, N.Bonzel; asysty: N.Bonzel, R.Orzechowski )

FC ZJEDNOCZENI – NIEBIESKO CZARNI  3:13  ( M.Wieczerzak, D.Banaszak, D.Jaszkowski – T.Mikietyński 5, Ł.Wieczór 4, K.Kilan 2, D.Drzewiecki, J.Polk; asysty: K.Kilan 5, Ł.Wieczór, P.Zalewski )

EDUCARIUM – FOR FUN (przełożony)

Tabelka:

1. NIEBIESKO CZARNI            4   12   51:13

2. BIMS PLUS                      4   12   49:12

3. KARDIK BIS                     4   12   50:14

4. MANIA FUTBOLU               4   12   46:28

5. FOR FUN                        3   9   25:11

6. KARTEL                          4   9   36:27

7. AKP HELL PIZZA                4   9   18:22

8. EDUCARIUM                     3   6   22:12

9. KANDO PLUS                    4   6   31:34

10. CIMAT                          4   3   29:23

11. NETKOMP BYDGOSZCZ        4   3   24:22

12. PPHU KONTUR FC             4   3   30:37

13. FC ZJEDNOCZENI             4   3   18:32

14. ARRK                           4   3   19:38

15. MIERNI KOPACZE             4   3   31:51

16. OPONEO.PL                    4   0   15:36

17. DYSTRYBUCJA-REKLAM.PL   4   0   12:49

18. 16-TKA BYDGOSZCZ         4   0   10:55

LIGA AFTER 35:

CHAOS – PPHU MONTER 1992  19:4 (zaległy)  ( S.Zieliński 7, G.Tyszkiewicz 4, D.Cembrowicz i J.Piekarz po 3, M.Kopicki, A.Rusin ; asysty: S.Zieliński 5, J.Piekarz, M.Kopicki, A.Rusin i G.Tyszkiewicz po 3, D.Cembrowicz – M.Kowalkowski, R.Zbylut, W.Matuszyński, M.Ciemny ; asysty: M.Kowalkowski 2, M.Lipiński )

CAMEL OLD – COMPUTEX   1:7  ( M.Jully ; asysta: P.Sieg – A.Waszkiewicz 3, M.Murawski 2, J.Borzeszkowski, P.Jaroć ; asysty: A.Waszkiewicz i P.Jaroć po 2, P.Kachel, M.Murawski, J.Borzeszkowski )

SZKOŁA JAZDY JAZDAM – STARA ZAŁOGA G  17:7  ( W.Panek 5, Michał Sochacki 4, L.Kowalski i R.Jakubiak po 3, J.Grabiński 2 ; asysty: W.Panek i Michał Sochacki po 4, R.Jakubiak 3, L.Kowalski 2, Marcin Sochacki, J.Grabiński – P.Cerajewski 3, M.Stopieński 2, K.Góra, M.Trela ; asysty: K.Góra 2, P.Cerajewski, S.Cholewczyński )

PPHU MONTER 1992 – AKP 1996 SKRZETUSKO   3:12  ( A.Rogalski, R.Zbulut, J.Jagodziński ; asysty: M.Zbylut, R.Zbylut – M.Łubecki 6, J.Siekierka 2, M.Krawczyk, A.Czyżnikiewicz, P.Światowiak, M.Uram ; asysty: J.Siekierka 4, M.Uram 2, P.Światowiak, R.Żmijewski )

CHAOS – PHILIPS   7:13  ( A.Moskwa 4, M.Burda, D.Cembrowicz, G.Tyszkiewicz ; asysty: M.Kopicki, G.Tyszkiewicz i M.Burda po 2 – M.Wojnarski 7, M.Szybowski 2, K.Gapiński, R.Werbski, M.Królak, D.Pikulski ; asysty: R.Werbski 2, K.Gapiński, M.Szybowski, M.Korman, D.Pikulski, M.Królak )

Tabelka:

1. AKP 1996 SKRZETUSKO     3   9   34:11

2. COMPUTEX                  3   9   26:9

3. PHILIPS                     2   6   37:15

4. CHAOS                       3   3   32:26

5. CAMEL OLD                  3   3   17:16

6. SZKOŁA JAZDY JAZDAM   3   3   23:29

7. PPHU MONTER 1992         2   0   7:31

8. STARA ZAŁOGA G           3   0   19:58

Powiązane treści