Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 15 • L 15
16C
Sob
16C
Nd
14C
Pon
17C
Wt
15C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPiosenki Kaliny Jędrusik zabrzmią nad Brdą. Podczas koncertu Olgi Bończyk
KONCERT OLGA BONCZYK (30 of 59)
16.08.2017 | 13:30

Piosenki Kaliny Jędrusik zabrzmią nad Brdą. Podczas koncertu Olgi Bończyk

Na zdjęciu: Olga Bończyk wystąpi na scenie na Brdzie.

Fot. mat. pras.

„Kalinowe serce”, „Nie pożałuje Pan”, „S.O.S” – to tylko niektóre utwory, które będzie można usłyszeć w niedzielny wieczór, od godziny 19:00, w amfiteatrze przy Operze Nova. Wykonana je znana polska aktorka i wokalistka Olga Bończyk. 

Zobacz zdjęcia z poprzedniego koncertu w ramach cyklu „Rzeka Muzyki” [KLIK] 

Pochodząca z Wrocławia artystka związana jest m.in. z Teatrem Piosenki we Wrocławiu oraz funkcjonującymi w Warszawie teatrami: Rampa, Roma, Kamienica, Capitol. Widzowie mogą kojarzyć ją również z postaci dr Edyty w serialu „Na dobre i na złe”, czy roli Sylwii Paszkowskiej w „Barwach szczęścia”. Bończyk również wraz z czołowymi polskimi muzykami jazzowymi koncertuje z autorskimi recitalami.

Podczas koncertu w ramach cyklu „Rzeka Muzyki”, Olga Bończyk wystąpi w recitalu piosenek Kaliny Jędrusik pt. „Kalinowe wieczory”. Na program składają się najpiękniejsze piosenki Kaliny Jędrusik w doskonałych, stylowych aranżacjach jednego z najbardziej utalentowanych aranżerów i pianistów w Polsce – Jacka Piskorza. W trakcie wydarzenia usłyszeć będzie można m.in. najbardziej znane i rozpoznawalne piosenki, które wyszły spod pióra Wasowskiego i Przybory.

Powiązane treści